כל המידע על תערוכת אוטומוטור 2013 - תערוכת המכוניות הבינלאומית

במשך כל היום, יוקרנו על מסך לד ענק חמישה סרטים באורך מלא בחינם להנאת הקהל, מהם שלשה סרטים מוטוריים, מהטובים שהיו, ושני סרטי קאלט ישראלים, באדיבות ה"סינמה סיטי".

חברת אוטו איטליה יבואנית פרארי ומזראטי תשבור שיאים השנה והיא תציג את אחת התצוגות הגדולות שפרארי מזראטי הציגו בתערוכות בעולם, בתצוגה של כל הכוכבות שלהם על פני אולם שלם.

יבואני הרכב השונים שיציגו בתערוכה, יציגו גם מכוניות מהסרטים, ויקרינו על מסך את חלקה של המכונית בסרט. במקביל יציגו את המכוניות החדשות של המותג. מגוון גדול של מכוניות כולל מכוניות תצוגה מיוחדות ורכבי מרוץ יוצגו ע"י יבואני אבזרים וציודים שחלקם יגיעו מחו"ל.

הצבא בחר השנה גם הוא להציג בתערוכה בהתייחסות לחלקה המקצועי ולגיוס בני נוער לענף הרכב בצבא. בה"ד 20 יציג רובוטיקה וכלי רכב שחלקם היו סודיים עד היום. פלסן יציג כלי רכב משוריינים שמשמשים את הצבא האמריקאי בעירק ובאפגניסטן עם אמצעים אלקטרוניים נדירים. (רכב כזה היה של היחידה ללוחמה בטרור בסרט "מהיר ועצבני").

כ-100 חברות ישראליות יציגו בתערוכה מקצועית לבעלי מקצוע, מאות מותגים, מותגי קטנועים חדשים בניהם חשמליים, טכנולוגיות חדשות במחשוב, כלי עבודה ומוצרים מקצועיים לבעלי מוסכים וציי רכב, ניווט, אבזור, ציוד ורכבי 4X4, נוחות ועוד.