כל המידע על פסטיבל האבירים 2013 - העיר העתיקה

ההיסטוריה של ימי הביניים חוזרת! פסטיבל אבירים בעיר העתיקה 2013 מגיע לירושלים וקהל המבקרים ייהנה מחוויה תרבותית , היסטורית ותיירותית מעוררת השראה.

בפסטיבל ייפגש קהל המבקרים, עם עשרות אבירים, נסיכים ודמויות מימי הביניים, כולם ייצאו הישר מדפי ההיסטוריה וימלאו את סמטאותיה הקסומות של העיר העתיקה בירושלים.

במהלך הערבים הקסומים, בין חומות האבן העתיקות ופינות החמד המסתוריות ועל רקע מוסיקה אופיינית לתקופה יחוו המבקרים חוויה תרבותית, צבעונית ומרתקת וייהנו מפעילויות שונות עם דמויות מהעבר.

הפסטיבל יתחדש השנה ויכלול: מייצגי וידאו מרהיבים שיוקרנו על גבי חומות העיר, תצוגת אופנה אבירית- פרויקט אופנה מיוחד בסגנון ימי הביניים,
קרב אבירים הכולל קרב סוסים אמיתי שיתקיים בגן הבונים, בר אבירים גדול ומופעי מוסיקה שונים כגון מוסיקה אירית, נשף אבירים בסגנון ימי הביניים ומתחם ריקודי עם תקופתיים הפתוח לקהל הרחב.
כמו כן, יתקיימו במסגרת הפסטיבל הקרנות סרטים מעולם התוכן של ימי הביניים, אוהל מספרי סיפורים- סיפורים תקופתיים, סיפורי אבירים ויין, מתחם ציורי רצפה בתלת מימד, מייצג אש מרהיב, פרויקט מיוחד של פסלים חיים באווירת התקופה, תיאטרון ימי הביניים, מבוך טירה ענק עשוי קרטון ומופעי שירה בשיתוף האופרה הישראלית .

השנה, יתקיים לראשונה יריד אמנים ייחודי אשר יאפשר לקהל ליהנות מפרי יצירתם של רוכלים העוסקים במקצועות העתיקים ביותר כמו: נפחים, כדרים ואמני ניפוח זכוכית. האמנים יציגו את עבודותיהם וימכרו בין היתר גם תכשיטים ותיקים.
הקהל יוכל לצפות מקרוב בתהליך הייצור ובעבודת האמנים.

מסלול הפסטיבל יעבור בכל אזורי העיר העתיקה: הרובע הנוצרי , הרובע הארמני וחומות העיר, ויחזיר את כל האזור 1,000 שנה אחורה לימי הביניים הקסומים.

פסטיבל אבירים 2013- בעיר העתיקה יתקיים בימי חמישי בתאריכים:
31.10, 7.11, 14.11, 21.11, בין השעות בין השעות 18:00- 23:00.