כל המידע על מיטב אמנויות הבמה של יוצאי אתיופיה ביום אחד!

בתאריך 29.10.13 ייערך במרכז סוזן דלל אירוע חשיפה לאמנויות הבמה של יוצאי אתיופיה. האירוע ייערך במטרה להציג את היצירה האתיופית כיצירה איכותית ומרתקת ולחשוף את הציבור הישראלי ואת מקבלי ההחלטות בתחום התרבות למגוון אמנויות הבמה של יוצאי אתיופיה.

בין המופעים: ההצגה "מנדפרופרדה" (מי יעז לשפוט) של תיאטרון הולגאב, ההצגות עתירות הפרסים "יחיד במינו" ו"באמהרית זה נשמע יותר טוב" של תיאטרון הנפש, הצגת היחיד "גור אריה יהודה" של שי פרדו,המופע "מהרטה בעיר הגדולה " של מהרטה ברוך, דואט המחול "טאראב" של האמנים צביקה איזיקיאס ושירי קפואנו קוונץ, "אבנים", מחול אתיופי של אביב יוסף ,שירה של רודי ביינסין ומופעי מוסיקה של ההרכבים המוסיקאליים "זבולון דאב סיסטם " ו"אקסום".

במהלך יום זה יציגו אמנים יוצאי אתיופיה קטעי תיאטרון, סטנד אפ, מוסיקה ומחול, המבוססים על המסורת והפולקלור האתיופי, בשילוב התרבות הישראלית אותה ספגו האמנים מאז עלייתם ארצה. המופעים שיועלו יספרו באמצעות הומור ורגישות רבה על הסיפורים אישיים של יוצאי אתיופיה ,על תהליך הקליטה , הקשיים בחיי היום יום וההשתלבות במדינת ישראל. בנוסף למופעים יוכלו המבקרים באירוע לשוחח עם האמנים השונים ולקבל מידע נוסף על האמנים ועל המגוון הרחב שיש ליצירה האתיופית להציע.

האירוע יתקיים ב-29.10 במרכז סוזן דלל בין השעות 9:00-15:00.
ופתוח לקהל הרחב בתיאום מראש בטלפון: 02-6752782 / 02-6752637 (יש לפנות לאדם).