כל המידע על חנוכה של חוויות בנמל עין-גב

שייט דייג והאכלת ציפורים מהספינה- בימי שישי 29 בנובמבר ו- 6 בדצמבר בשעה 10:00
שטים בספינה היוצאת מנמל עין גב, צופים בדייגי עין גב בעבודתם כיצד הם זורקים רשת ואוספים את השלל. מתקרבים ככל האפשר לעופות הנודדים המגיעים למצוא את מזונן בכינרת ומאכילים אותם מהספינה.

הפלגות מעבדה שטה בשיתוף מנהלת הכנרת
שייט מדעי, שטים בכנרת, דוגמים מים ולומדים על החי בכנרת. בתאריכים 29 בנובמבר ו- 1-2 בדצמבר, בשעות 11:00, 12:00, 13:00.

סדנאות יצירה בעץ ב"נגרייה של סבא יוסי"
גן-עדן לכל מי שאוהב ליצור בעץ. סדנאות עבודה עצמית במסגרתן הילדים צובעים, משייפים, מחברים, מדביקים ויוצרים צעצוע מעץ, אורזים ולוקחים הביתה. בימי החנוכה יכינו הילדים יצירות באווירת החג וייהנו מהדלקת נרות חגיגית בנגרייה כל יום. פתוח כל יום בין השעות 10:30-17:00 (מלבד יום שישי עד 15:00) יש להרשם לסדנת בניה מראש. 054-5658821

"סיורכבת"
יתקיים בימי החנוכה, סיור היסטורי מודרך ברכבת זעירה בשבילי הקיבוץ- הסיור יעבור במטעי הבננות והתמרים, יעבור בין שבילי הקיבוץ, ביקור ברפת, במהלך סיור הרכבת הסברים על הקמת הקיבוץ. כל יום מ12:00 עד 17:00

המבקרים יוכלו ליהנות מתפריט מיוחד לפסטיבל טעם כנרת ממטבחו של השף עוזי בן במסעדת הדגים הוותיקה בנמל, התפריט כולל: 3 סוגי סלטי השף ולחם הבית, "בין הגלים"- מנה המשלבת מגוון דגים פילה בורי כנרת על מצע צ'ימיצ'ורי אניס, סרדיני כנרת מפולטים ומטוגנים ברוטב צ'רמלה ופילה אמנון בטמפורה ברוטב חרדל דיז'ון. לקינוח: שטרודלידה- הקינוח המיתולוגי של מסעדת הדגים שטרודל תפוחים ביתי של סבתא "בובה". התפריט כולל כוס יין או בירה לבחירה. מחיר: 83 ₪ לסועד.

עוד ייהנו המבקרים: משייק פירות, בבית הפרי הסמוך למסעדת הדגים, במרפסת הצופה אל נוף הכנרת, מרכז מבקרים חדש של חברת Ola Essence קוסמטיקה טבעית משמן זית ובית קפה "שופרא" בו יוגשו ארוחות בוקר על שפת הכנרת.