כל המידע על ''נייטיב גרוב'' - מסע אפריקאי בעמק חפר

תכנית האירוע:

11:00 JAMLAND - הגא'ם הקסום שלנו עם נגנים מוכשרים מכל הארץ. וגם הפתעות מחו"ל שיבואו לנגן לנו מהלב אל הנשמה. הג'אם פתוח וגם אתם המוסיקאים יכולים לקחת חלק, אתם מוזמנים להביא כלי נגינה ולהצטרף לחגיגה.

15:00 ERAN HOLLANDER - המוסיקאי ערן הולנדר וחברים יתארחו לפרויקט ספיישל אפרו גרוב במיוחד למסע, אז תכינו את הישבנים ואת החיוכים. ערן הולנדר - דיג'רידו, קולות, לופרים, צביקה דרכמן - בס, אלון אמאנו קמפינו - גיטרות, תומר כהן - כלי הקשה/תופים.

16:00 LELA - Ethiopian dance - דגה הזמרת והרקדנית האתיופית תעביר סדנת ריקוד אתיופי מקפיץ שהולך להרים את התדר.

17:00 KABAKO - מופע של ההרכב הכי אפריקאי במחוזותינו, אשר הולכים להעיף אותנו במופע מלא קצב ונשמה.

18:00 DJ BUTTERFLY - מוטי "באטרפליי", אמן נגן ויוצר מכין גיג ספיישל אפריקה משובח ובמיוחד לאירוע.

19:00 NONAM PROJECT - הצצה לפרויקט חדש של צמד המאמות הראסטאפריות תאיר גמליאל ואודליה אוקנין, בשילוב עם גולה - מחלוצות הז'אנר האלקטרוני וביחד עם הרבה קסם נשי, הולכות לחבר את הביט ללב. שווה לחכות.

19:30 TAWAN - בפעם שעברה הרכב הטראנס לייב "טאוואן", הרעיד וריגש בסימן האש. הפעם הם מכינים מופע בסימן האדמה, עם אירוח ספיישל ושילוב של מופע ויזואלי.

21:30 NATIV - לאור הביקוש, נתיב מכין לנו ספיישל אפריקה כמו שרק הוא יודע.

המרקט:
תוכלו לטייל בשדרת הדוכנים ולרכוש עבודות יד, בגדי מעצבים ויצירות של אמנים ובמיוחד למסע נארח את מסעדת "טאנת" - מסעדה אתיופית צמחונית.

באמנות:
קבוצת "נקודת מגוז" מכינה לנו שדרת אמנים ותכנים מיוחדים, הפעם ,למסע אפריקה, יציירו אומנים על דמויות חיות, ונצייר ציור ענק מאחורי הבמה והכל בלייב.

לילדים:
גם לילדים ולקהל המשפחות דאגנו לפעילויות יצירה מן הטבע שיתאימו לט"ו בשב , מתנפחים ומתחם משלהם.