כל המידע על העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר

תלמידי בית הספר התיכון לחינוך סביבתי יובילו בפורים את העדלאידע הסביבתית הירוקה שתערך גם השנה במדרשת שדה בוקר. האירוע יערך ביום שבת ה – 15.3.14 בשיתוף המועצה האזורית ‘רמת הנגב’.

החל משעה 9:00 בבוקר יצעדו שכבות בית הספר התיכון לחינוך סביבתי ברחבי המדרשה בתהלוכה גדולה וססגונית על גבי מיצגים, שיצרו בעצמם. העדלאידע היא אירוע שיא בשנת הלימודים, ולקראתה מתארגנות השכבות במרץ רב. החניכים בוחרים את הנושא השכבתי, מתכננים את המבנים, מעצבים את התלבושות, מייצרים ריקודים וכל זאת בתהליך עצמאי המלווה על ידי הצוותים החינוכיים.המיצגים יתחלקו השנה לפי הנושאים ט’- גמדים, י’- זמן, י”א- אינדיאנים, י”ב – משוגעים.

בסיום התהלוכה יתקיים בדשא המרכזי של היישוב, יריד מכירות ממיטב אמנות ואמני האיזור הכולל פינות יצירה ומנוחה ודוכני מזון ושתיה. תתקיים הגרלה נושאת פרסים (צימרים, יין, עיסויים, פינוקים בספא “נווה מדבר”, טיולי ג’יפים, פעילות סנפלינג ועוד ועוד – הכל בתרומה של תושבי האיזור המפעילים את עסקיהם באיזור המדרשה). התשלום להגרלה, בסך של 5 ש”ח לכרטיס, יסייע לשכבת י”א המנהלת את העדלאידע, במימון המסע לפולין שיתקיים בתחילת השנה הבאה.

אמרנו עדלאידע ירוקה ? ואכן כך! למחרת האירוע, בהפנינג פירוק גדול בבית ספר התיכון לחינוך סביבתי, יפרידו התלמידים הנערים את כל חומרי המיצגים לסוגיהם השונים וכמובן ישלחו כל מה שניתן למחזור. בואו ליהנות מהפנינג מדברי ססגוני ושמח ! והכי חשוב – לא מזיק לסביבה. הגעה עם רכבים עד לשעה 08:30 לאחר מכן החניה מחוץ לישוב.