כל המידע על פסח על אופניים חשמליים בעמק יזרעאל

במרכז השטח החדש של 'שטיין טיולי אופניים חשמליים' מקבלים המטיילים הסברים, קסדות  והדרכת בטיחות באווירה רגועה ועל כוס קפה ויוצאים לסיור. החוויה מתאימה לכל בני המשפחה וגם אם לא רכבתם שנים תגלו שעם אופניים חשמליים הטיול בטבע הוא באמת משחק ילדים. ילדים בגילאי 1 עד 7 ייהנו לשבת בכרכרה – מושב זוגי נוח המתחבר לאופניים החשמליים ומאפשר גם הצללה. ועד גיל 9 יכולים הילדים להתחבר לאופניי ההורים עם 'חצי אופניים' – אופניים עם גלגל אחד, פדלים וכידון – ולהרגיש כמו גדולים. לבני הנוער, עד גיל 14, שאוהבים להוציא מרץ, מומלץ לקחת אופניי שטח הממתינים במיוחד להם ומאפשרים רכיבה נוחה וקלה עם שלדת אלומיניום ו 21 מהלכים.

במהלך הסיור תוכלו לעצור לפיקניק בחורשת "הבונקרים" המטופחת, לעצור לסיור רגלי בשדות להכרת הטבע ולהתחבר לשקט ולשלווה. הסיור הוא בקצב שלכם ואתם מחליטים על המסלול ואפילו באיזו מהירות לרכב. רגוע או אקסטרים.

חופשת פסח – 6-30.4.2014 - יציאה מקיבוץ רמת דוד, בין השעות 09:00-16:00

  • מומלץ לתאם מראש בטלפון 053-2738359; 04-6506785.
  • מחיר סיור של כשעה וחצי: 95 ₪ לרוכב, 50 ₪ לילד מתחת לגיל 14.
  • 10% הנחה לגולשי אתר טיולי
  • פרטים נוספים באתר האינטרנט: www.steinbikes.com

בסיום המסלול תוכלו ליהנות מכוס קפה, שתייה קרה או גלידה לקטנים ולהמשיך לטייל באטרקציות האחרות של עמק יזרעאל עליהן תוכלו ללמוד בעמדת המידע למטייל הנמצאת במרכז השטח החדש. מרכז השטח נמצא קרוב ל: מסעדת אוקטוגן, מוזיאון ראשית ההתיישבות בקיבוץ יפעת, תחנת המשטרה הבריטית ועוד...