כל המידע על Dolls Art – הפנים הרבות של אמנות הבובה

התערוכה פותחות צוהר לעולמם המופלא של אמני בובות עכשוויים מהארץ ומהעולם, המקדישים חייהם ליצירת דמויות מפתיעות בהשראת עולם האגדות, סיפורי ילדים, תיאטרון, תקופות היסטוריות שונות, תרבויות ועמים, מקומות בעולם ועוד.

כל בובה היא עולם ומלואו, עם סיפור אישי, אופי ומסר, חלקן אף יגרמו לכם להושיט יד ולבדוק, אם יש להן דופק... רמת הביצוע הגבוהה, השליטה בטכניקות מגוונות וההקפדה על הפרטים, הופכים את תערוכת הבובות "דולס ארט" ליצירת מופת של ממש. כל ילד ואדם, בכל גיל ומגדר, ימצא מתוך המגוון העצום את הדמויות, שיפתחו לו את הלב וייקחו אותו להפלגה על כנפי הדמיון.

ב"דולס ארט" מוצג מנעד רחב של יצירות:
בובות קלאסיות מפורצלן, מריונטות עץ מעולם התיאטרון, בובות בסגנון קומדיה דל'ארטה, בובות עץ קינטיות מיניאטוריות, בובות מאוירות, אסמבלאז', בובות בהשראת תקופות ותרבויות שונות, בובות בהשראת גדולי האמנים בעולם ובובות מתחום תרבות הפנאי והאופנה. בנוסף, יוצגו בתערוכה יצירות אנימציה, ציור, איור וצילום.

חלמו, תכננו ויצרו את הבובות אמנים עכשוויים מתחומי אמנויות פלסטיות, בוגרי אקדמיות לאמנות וזוכי פרסים יוקרתיים, שיצירותיהם נמצאות אצל מיטב אספני האמנות בעולם, אוספים של נשיאים ומלכים, שחקנים ואישים חשובים. רמת הגימור הגבוהה והמימד התיאטרלי יוצא הדופן מעידים על שליטתם באמנויות הפיסול, הציור, הרישום, התפירה והעיצוב, כאשר בתערוכה תמהיל מרתק של יצירה בחומרים מגוונים דוגמת עץ, חימר, שעווה, זכוכית, פורצלן, עיסת נייר ועוד.