כל המידע על חגיגות עצמאות בתל-אביב - יפו

עצמאות בכיכר רבין - יום שני, 5.5, מ-21:00
לרגל יום העצמאות ה-66 למדינת ישראל, עיריית תל-אביב - יפו מצדיעה לאמני הבידור הישראלי לדורותיהם. מופע ערב יום העצמאות בכיכר רבין יכלול את מיטב השירים וקטעי הבידור המוכרים והמצחיקים, מאז ועד היום. קליפים מתקופות שונות יוקרנו על מסכי ענק וזיקוקין דינור יצבעו את השמיים. בהשתתפות: שרונה אלימלך, רובי קסוס, אסנת זנו,  עשרות רקדנים, צעירי תל אביב, צופי תל אביב, להקת לב תלאביבי, ועוד. הערב יסתיים במופע שירה בציבור של "שרהל'ה שרון", שתארח  את רינת עמנואל, רובי קסוס ואסנת זנו. 20:30 – 21:00- הקרנת טקס הדלקת המשואות מהר הרצל.

עצמדודס ברחבת המשכן לאמנויות הבמה - יום שני, 5.5 ערב יום העצמאות ברחבת המשכן לאמנויות הבמה
20:30 – צעירי תל אביב במחרוזת שירי עצמאות
20:45 – "החברים של אורטל" - מופע מוסיקלי מרהיב, סוחף ומצחיק, בו משולבות בובות ענק מושקעות וססגוניות המצטרפות לאורטל במסעה המוסיקלי. יחד הם לומדים על מוסיקה וגם על חברות. מופע אינטראקטיבי וקצבי בשיתוף הקהל.
21:30 – להקת ההיפ הופ הבוגרת של מרכז קהילתי נווה צדק בהדרכת קארין בן עמי
21:45 – "מדינת המקצבים" – מבית היוצר של טררם קידס - מופע קומי המבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה. בוגי וחבריה לומדים "לנגן על כל דבר שבעולם". חגיגה מוסיקלית אנרגטית בשילוב הקהל.
22:30 - ריקודי עם אל תוך הלילה עם שרה אביב

יום העצמאות בפארק מנחם בגין (פארק דרום)
בתכנית: זיקוקין דינור, להקות מקומיות, הזמר היווני טריפונס, ורובי לוי ואיציק שמלי במופע משותף.

יום העצמאות בפארק דוידוף ביפו
האירוע יפתח בשעה 20:30 במטח זיקוקין צבעוני ומרהיב. לאחריו יעלו לבמה רון שובל במופע קצבי ושמח וטריפונס באווירת טברנה יוונית. בנוסף, יופיעו ללהקות מקומיות שייצגו את הפעילות ביפו בתחומי אומנות שונים כגון : מחול, שירה, אמנויות לחימה ועוד. האירוע יסתיים בשעה 23:00 במטח זיקוקין.