עכו: הנמל, החומות, המבצרים, המנהיגים ו-5 הסודות לחיים הטובים

טיולי FREE TOUR : נסייר בסמטאות ונלך על החומות ,נעבור בנמל בכנסיית סנט ג'ורג' ובתוך מבנים מלאי מסתורין וקסם, נחשף לסיפורים אמתיים על העיר ועל מנהיגיה שידעו את חמשת הסודות של עכו לחיים טובים! נסיים בנשימה של סיפוק והנאה מסיור מלא רגש ושמחה. ועוד דבר אחד קטן- תוכלו לקחת את חמשת הסודות וליישם כדי לבנות לכם חיים טובים יותר!

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

משך הסיור: 2 שעות | מתאים לילדים: נוער ומעלה | נגיש לנכים ועגלות: לאבסמטאות העיר ומול המסגד האדיר נכיר את אחמד אל ג'אזר' השליט שאהב לגזור ולעצב בובות נייר אך גם לגזור ולעצב בני אדם... האם הכאב של ילדותו הפך אותו לאכזר כל  כך? איזו אמונה הפכה אותו למנהיג בלתי מעורער בסביבה עוינת? מה היה הדבר שהביא אותו לניצחון בקרב הגדול של חייו?

על חומות העיר ננפץ את המיתוס העולמי על נפוליאון, נגלה כיצד השפיע עליו הכישלון הגדול מול חומות עכו, לאן המשיך ואיך סיים את חייו.

ליד בית כנסת הרמח"ל נכנס למוחו של רבי משה חיים לוצטו, הרב שזכר את ספר הזוהר בע"פ כבר בגיל 17. הוא ילמד אותנו כיצד התמודד עם חרם מביש ומתנגדים מרים, אך  יכל להם והוריש לנו  את הספר הגאוני "מסילת ישרים".

נתפעל מביתו של הבהאא אוללה, האיש שהקים דת חדשה ושוויונית בתוך דיקטטורה קיצונית, נגלה מה דחף אותו קדימה, מה המחיר הכבד ששילם והאם זה השתלם לו? ואיך הגיע מאירן השיעית דווקא לעכו הנידחת?

דרך סמטאות העיר והמבנים המיוחדים נגלה את הדרכים השונות של מנהיגי עכו לאורך הדורות ואת הסוד המשותף לכולם.

סיום והתחלה של את החצי השני של החיים :)
 

צילמתם בסיור? העליתם את התמונות לפייסבוק? תייגו את עמוד הפייסבוק של טיולי (tiuli@) ואולי נפרסם את התמונות שלכם בעמוד שלנו, כדי שכולם יוכלו לראות!

בהדרכת

אופיר איש עכו ומנטור להצלחות

סיורים בעכו, המדריך היחיד שנותן אחריות מלאה להצלחת הסיור (ראה הרחבה)! לחברות וועדי עובדים,לגיל השלישי,למשפחות בהרחבה תקבלו פירוט על תוכניות מתאימות תצחקו ותחייכו לפחות פי 5 מאשר ביום רגיל :) אאתגר אתכם בתרגילי חשיבה ותרגילים שוברי מחסומים בין חברי הקבוצה!! הכל ברוח עכו,אתריה וסיפוריה. נשמע טוב? לחצו "להרחבה" :)

חוות דעת על עכו: הנמל, החומות, המבצרים, המנהיגים ו-5 הסודות לחיים הטובים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...