בין רחל ללאה: טיול מזמר חמש משוררות גדולות בתל אביב הקטנה

טיולי FREE TOUR : טיול מזמר עירוני מישורי וקליל המתחיל בלאה גולדברג, ממשיך ביונה וולך, תרצה אתר, דליה רביקוביץ ומסיים ברחל המשוררת.

רשימת הטיולים

  • 07/12/2019 (יום שבת) בשעה 09:30

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

בכיכר אתרים, רחוב הירקון 167 תל אביב. הטיול מתחיל בזמן ולכן כדאי להגיע 10 דקות לפני הזמן. לאחר תחילת ההדרכה המדריך לא יוכל לענות לטלפונים ולבקשות הכוונה.

על הטיול

https://www.youtube.com/watch?v=6oBJkFvGTQg

טיול   free tour      "ימים לבנים, ארוכים, כמו בקיץ קרני החמה / שלוות בדידות גדולה על מרחב הנהר..... כל כך קל לשאת שתיקתכם, ימים לבנים וריקים / הן עיני למדו לחייך וחדלו משכבר...." כך כותבת לאה גולדברג, שתחושת הבדידות איפיינה את כתיבתה לאורך השנים.

נטייל ברחובות תל אביב ונחשוף את סיפורן של לאה גולדברג שכאבה סבלה ויצרה, יונה וולך המורדת שחיפשה את השקט, תרצה אתר העדינה והרגישה שכתבה בצלו של אביה נתן אלתרמן, דליה רביקוביץ שסבלה מדיכאונות רבים ורחל המשוררת שגססה בתל אביב וחלמה על כנרת בהיותה מול הים התיכון. נספר על היוצרות הגדולות שחיפשו אהבה ומזור למכאובן הגדול, לעתים עד כדי טירוף, ורק בכתיבתן הצליחו לחלום ולחיות. נקבל שירונים ונשיר יחד איתן אתי שירי השמחה והכאב.

הטיול נמשך כשעתיים וחצי. הטיול מסתיים בבוגרשוב 5, במרחק של כ 10 דקות מנקודת ההתחלה.

"... רק על עצמי לספר ידעתי / צר עולמי כעולם נמלה / גם מסעי עמסתי כמוה / רב וכבד מכתפי הדלה... " (רחל)
 

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על בין רחל ללאה: טיול מזמר חמש משוררות גדולות בתל אביב הקטנה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי חנוכה 2019