חופשי חופשי לאורך הטיילת - באופניים! כי זה הרבה יותר כייף!

טיול free tour : תל אביב נתברכה בחוף ים נפלא וטיילת נהדרת לאורכו לרווחת התושבים ואורחי העיר. לכן - לא נותר לנו אלא למקסם את ההנאה הצרופה של יום שמשי נעים, ים כחול נרחב ושביל אופנים נפלא לאורך החוף היפה של העיר שהיא אבן שואבת לאלפי תיירים ונופשים מכל העולם! רכיבה על אופנים היא פעילות גופנית מהנה ונעימה וטיול רכוב הוא שילוב של - בריאות, אוויר נקי, נופים, מרחבים ונקודות עניין (-תופתעו לגלות כמה כאלו יש לאורך 8 קמ של טיילת החוף של תל אביב)!

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

  טיול   free tour :     העיר תל אביב שהיא צעירה (יחסית) וקסומה (מרבית!!) עשירה ומגוונת מכל וכל. עבר והווה, היסטוריה, אדריכלות, מורשת קרב, מלחמות ושלום, אומנות רחוב, נגני-רחוב, בתי-קפה, שווקים, אזרחים ממגוון הקהילות – כולם מתרכזים לתוך קסם אחד שנקרא: תל אביב!

המבקר המזדמן המצוי נחשף באופן טבעי רק לרובד אחד או שניים אותם חווה בבקרו בעיר. אבל העיר מלאה סמלים, אחרי זכרון, אתרי הנצחה וים של סיפורים ממורשת תקומת המדינה והחברה הישראלית כולה!

את כל אלו ועוד ארצה לחשוף בפניכם בטיול רכוב ומהנה בן כשעתיים וחצי לאורך הטיילת היפה.

נתעכב בנקודות עניין רבות לאורך הטיילת ותוך כדי נחווה את הנוף האנושי שמאפיין את העיר כשנחלוף על פניו, את הססגוניות ואת האווירה המיוחדת ככ של עיר מודרנית, מוצלחת ומרתקת שמושכת ככ הרבה תיירים ומקומיים מדי שנה! 

אז למה אתם מחכים?!! הכינו את האופנים שלכם (או השאילו מחבר/שכן), בדקו שהם תקינים (חשוב!! לפני שאתם מגיעים) ובואו הרשמו לטיול והצטרפו אלי! 

לתשומת לבכם:

  • לבאים ברכבם הפרטי – חניה חינמית מרווחת תמצאו בחניון רידינג שהוא קומפלקס חניה גדול. הכי קרוב לנקודת המפגש שלנו זו החניה שצמודה לתחנת הכח רידיניג ברחוב רחבעם זאבי. כדי להגיע בדיוק אליה רשמו בוויז: “סגל חומרי בניין”.
  • נקודת המפגש שלנו – ממש על שפך הירקון על גבי דק העץ למרגלות רידינג. בוייז רשמו: “טיולילה בתל אביב על אופנים” ותגיעו לנקודה. תמצאו אותי שם לצד השלט של אתר טיולי “פרי טור”. אני היא הרוכבת על אופנים שחורים וקסדה לבנה.
  • הטיול מיועד לכאלו שיש להם ניסיון ושליטה ברכיבה על אופנים. אורך המסלול הוא כ 10 קמ. מנמל תל אביב לנמל יפו ויסתיים במגדל השעון בואך מאפיית אבולעפייה. מנקודה זו תוכלו להמשיך לשוטט להנאתכם בשוק הפשפשים, בתי הקפה והמסעדות שם וכד’ – אשמח להמליץ לכם על מקומות לביקור או אכילה.
  • החזרה לרכב תהיה קלה וברורה עד מאוד – פשוט עולים על שביל האופנים בטיילת ורוכבים בקו ישר כ 6 קמ דרומה לכיוון ארובת רידינג שנראית למרחוק.
  • הרכיבה היא קלילה בקצב נינוח המותאמת לכולם וכוללת עצירות מרובות להסברים. הטיול יכול להתאים גם לילדים בוגרים המתעניינים בהסטוריה ולא לילדים קטנים כיוון שכולל הסברים הסטורים רבים וההדרכה היא לרמת מבוגרים.

יש להגיע לטיול באופנים תקינים, קסדה (=חובה. אני מביאה איתי מספר קסדות למי שלא תהיה איתו קסדה), בקבוק מיים, ובגדים נוחים לרכיבה (ממליצה על בגדי ספורט או בגדים צמודים ולא מתנפנפים)

  • במקרה של מז”א גשום – הטיול ידחה. בטיול של שבת בבוקר – במקרה של צפי למז”א חם במיוחד הטיול יוקדם לשעה 9:00 (עדיין נהנה מהבריזה של הים שתקל במקרה של מז”א חם במיוחד)

בהדרכת

אלונה גלבוע

תל אביב העיר העברית הראשונה! עיר הולדתי שהיא חלק בלתי נפרד ממני, צמחה כפלא מהחולות והפכה לעיר מודרנית משגשגת אחת הפופולארית בעולם התיירות. תל אביב לא נחה לרגע. כל הזמן מתפתחת ומתחדשת, מתייפה ונחשקת אבל ההסטוריה של מייסדייה וסיפורי תקומת המדינה לעד טמונים וחבויים בפינותיה... בואו איתי לראות את היופי והקסם של העיר הזאת ולגלות את הסיפורים הגדולים שמתחת לפני השטח... בנוסף - מדריכת טיולים בכל הארץ. טיולים ברגל, ברכב, באופני הרים, בזחילה (במערות), בדילוגים, בקפיצה על רגל אחת ובכל אופן שתרצו.

חוות דעת על חופשי חופשי לאורך הטיילת - באופניים! כי זה הרבה יותר כייף!

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג