מקצף גל ועננה בניתי עיר לי לבנה....

טיול free tour : מסע מרגש לשנות ה 30 העליזות של העיר העברית הראשונה. עשור של השגים לצד מאורעות מטלטלים. או בקיצור - מה לא היה לנו שם?!.....

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול  free tour :;טיולנו הקליל והנעים על קו החוף לצד הגלים, יתמקד בחצי האי הירקוני המוכר יותר בשמו: “מתחם הנמל” – אחד ממוקדי התיירות והבילוי המובילים בעיר. בטיולנו בין המסעדות, חנויות היוקרה ועוד – נשחזר שני ארועים בינלאומיים גדולים שהתקיימו בו בשנות ה 30. נעבור בין בתני “יריד המזרח” המשוחזרים, פסלי היריד ונחייה מחדש את האירוע הגדול והנוצץ של אז.

מחצי האי הירקוני נמשיך לפנינת טבע ונוף הצמודה לנמל – גן העצמאות. נסייר בגן המטופח ונשקיף מלמעלה על חופי תל אביב, המרינה והסירות העוגנות בה. 

נישא מבט רחוק אל הים הגדול ונבדוק אם עוד יש מפרש לבן באופק…

הסיור ילווה בשירים המציינים את ארועי התקופה ובחידות היסטוריות. היו ערוכים! :-) 

בהדרכת

אלונה גלבוע

תל אביב העיר העברית הראשונה! עיר הולדתי שהיא חלק בלתי נפרד ממני, צמחה כפלא מהחולות והפכה לעיר מודרנית משגשגת אחת הפופולארית בעולם התיירות. תל אביב לא נחה לרגע. כל הזמן מתפתחת ומתחדשת, מתייפה ונחשקת אבל ההסטוריה של מייסדייה וסיפורי תקומת המדינה לעד טמונים וחבויים בפינותיה... בואו איתי לראות את היופי והקסם של העיר הזאת ולגלות את הסיפורים הגדולים שמתחת לפני השטח... בנוסף - מדריכת טיולים בכל הארץ. טיולים ברגל, ברכב, באופני הרים, בזחילה (במערות), בדילוגים, בקפיצה על רגל אחת ובכל אופן שתרצו.

חוות דעת על מקצף גל ועננה בניתי עיר לי לבנה....

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...