מקצף גל ועננה בניתי עיר לי לבנה....

טיול free tour : מסע מרגש לשנות ה 30 העליזות של העיר העברית הראשונה. עשור של השגים לצד מאורעות מטלטלים. או בקיצור - מה לא היה לנו שם?!.....

רשימת הטיולים

  • 07/02/2020 (יום שישי) בשעה 09:30
  • הרשמה 15/02/2020 (יום שבת)
  • הרשמה 22/02/2020 (יום שבת)

מחירים

כטוב לבכם ושביעות רצונכם. זהו טיול חינמי מבוסס טיפים.

איפה נפגשים

נפגש מול מסעדת "מקס ברנר" הממוקמת בקצה הצפוני של מתחם הנמל בכניסה לגשר השטוח שמעל שפך הירקון ומחבר את הגדה הדרומית של הירקון לגדה הצפונית שלצד תחנת הכח רידינג והמגדלור הבריטי המשוחזר. חניה חינמית בחניון רידינג (ממליצה על החניון שברחוב רחבעם זאבי הרחוב של תחנת רידינג. בוויז: "סגל חומרי בניין") אם החניון מלא - בצמוד אליו תמצאו מקום חניה בחנית עפר שצמודה לשער של שדה דב הצבאי (לשעבר).

על הטיול

טיול  free tour :;טיולנו הקליל והנעים על קו החוף לצד הגלים, יתמקד בחצי האי הירקוני המוכר יותר בשמו: “מתחם הנמל” – אחד ממוקדי התיירות והבילוי המובילים בעיר. בטיולנו בין המסעדות, חנויות היוקרה ועוד – נשחזר שני ארועים בינלאומיים גדולים שהתקיימו בו בשנות ה 30. נעבור בין בתני “יריד המזרח” המשוחזרים, פסלי היריד ונחייה מחדש את האירוע הגדול והנוצץ של אז.

מחצי האי הירקוני נמשיך לפנינת טבע ונוף הצמודה לנמל – גן העצמאות. נסייר בגן המטופח ונשקיף מלמעלה על חופי תל אביב, המרינה והסירות העוגנות בה. 

נישא מבט רחוק אל הים הגדול ונבדוק אם עוד יש מפרש לבן באופק…

הסיור ילווה בשירים המציינים את ארועי התקופה ובחידות היסטוריות. היו ערוכים! :-) 

בהדרכת

אלונה גלבוע

תל אביב העיר העברית הראשונה! עיר הולדתי שהיא חלק בלתי נפרד ממני, צמחה כפלא מהחולות והפכה לעיר מודרנית משגשגת אחת הפופולארית בעולם התיירות. תל אביב לא נחה לרגע. כל הזמן מתפתחת ומתחדשת, מתייפה ונחשקת אבל ההסטוריה של מייסדייה וסיפורי תקומת המדינה לעד טמונים וחבויים בפינותיה... בואו איתי לראות את היופי והקסם של העיר הזאת ולגלות את הסיפורים הגדולים שמתחת לפני השטח...

חוות דעת על מקצף גל ועננה בניתי עיר לי לבנה....

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...