האגם הנעלם בכפר סאלד

efratmiki | 7/9/2010

דירוג


1

סוג


מעיין / מקור מים

מאפיינים: טבעמעיין

יש לנו ארץ נהדת ויש לנו הכל, את האגם הנעלם שנמצא בכפר סולד גילינו כאשר התארחנו בסוף שבוע מהנה בצפון, בכניסה לקיבוץ ישנו שלט האגם הנעלם, מין תעלומה שמביאה אותך ללכת בעקבות השילוט ולהגיע לקצה הדרומי של הקיבוץ בו נמצא שער ברזל שמי שעובר אותו ימצא את השלט היפה המוצב ועליו רשום האגם הנעלם.

אם ניכנס נדרוך על שביל העשוי מדק שיוביל אותנו אל עבר האגם, כבר מהכנסיה ניתן להבחין בהשתקפות המים והעצים סביב האגם, התקרבו והגיעו עד לאגם, מראה מדהים של מים שאתם משתקפים בהם, דגים ששוחים ומביטים בכם תוך כדי שאתם מסתובבים סביב האגם, במרכז ישנה מרפסת תצפית שבה ניתן להסתכל ולחשוב על כל שעולה לכם בראש על הטבע היפה ועל החיים פינה שקטה עם מבט לאופק אל עבר השדות המוריקים של הקיבוצים מסביב. המקום מתאים למנוחה, למשפחות עם ילדים, לזוגות אוהבים, לאלו שמחפשים את השקט של הטבע, בקיצור פינה מוצלת ויפה שחבויה בתוך קיבוץ כפר סולד.
תהנו

איך מגיעים

במפה מסתכלים היכן נמצא כפר סולד, בכניסה לקיבוץ יש תערוכת פסלים מאוד נחמדה, עוברים את הכניסה ופונים שמאלה, ממשיכים ישר לאחר המפעל ובצומת פונים ימינה, נוסעים כ 100 מטר ומגיעים על עבר השביל שבאמצעותו תלכו לאגם הנעלם.

מפת האזור

טוען את המפה

ספר לנו מה דעתך בפייסבוק

ספר לנו מה דעתך באתר


האגם הנעלם - salyoel 20/12/2014 15:38

דיונים בפורום האתר בהם עלה הנושא

אין דיונים בפורום בנושא זה
מסעדות סמוכות
שירותי תיירות מומלצים
הצעות ששווה לבדוק