בשביל האוכל

ארוחה טובה היא חלק בלתי נפרד מהטיול – התבלין שיכול לעשות לכם את היום, בדיוק כשאתם הכי רעבים. בחרנו בעיתונאית האוכל הילה אלפרט לאסוף לכם את המסעדות והביסים הטובים ביותר ליד מסלולי הטיול שאתם הכי אוהבים! גם טיול, גם מסעדה – שיהיה הכי טעים בעיניים ובפה. בתיאבון!
מילה מהילה
יש היוצאים לדרך כי שמעו על איזו מסעדה, והם אסירי תודה אם נקרה בדרכם איזה נוף. אחרים, מצוידים ברעב של סוף טיול, מחפשים על הדרך משהו לאכול... קראו עוד >>
מסעדה ביום
החוף של מוש
אילת
צפון
צפון הארץ הוא כמו ארוחת מטעמים: פריחה יפה למנה ראשונה, מסלול מים למנה עיקרית, כמה עצי זית לתיבול ושלג לבן על פסגת החרמון בתור נשנוש. ארוחה שכזו חייבת להסתיים בקינוח: ארוחה במסעדה צפונית אמתית, שתמתיק לכם את סוף היום.
מרכז
לא רחוק מהכבישים הרחבים מסתתרות פינות של שקט ושלווה, ים כחול נושק לחוף כמו שמיכת פיקניק רחבה, והרי ירושלים מציעים טרסות ומעיינות, אלונים ואורן, וארוחות הדגים של מישור החוף מתחלפות במטעמים מול נוף קדומים בהר.
דרום
גווני צהוב ואדום לוחשים לכם לצאת להרפתקה: מסלולים זרועי גבי מים, מכתשים ושמיים מנוקדי כוכבים. צאו לנדוד בין חמוקי המדבר, פיקחו עיניים וגלו את החיים שהצמיח בו הטבע, את בתי האוכל שהצמיחו בו תושביו.