יש לכם עסק? פרסמו אצלנו ››
איפה תטיילו?
מה תעשו?
עוד בלמטייל
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
רשימת ציוד
מגדירים
עקבו אחרינו

טיולים בפסח 2022: מסלולים, אטרקציות ופעילויות בחג ובחול המועד

פסח 2022 הולך להיות מושלם! ככה זה כשליל הסדר הוא בשישי (15.04.22) וכולנו נהנים משבוע שלם של חול המועד החל מה- 17.04 ועד ל- 24.04.22. בעמוד תמצאו טיולים, פעילויות ואפשרויות לינה שוות לבילוי בפסח כולל לוח פעילויות המתעדכן לקראת ולאורך החג ועוד הצעות מגוונות לבילוי.

אז מה עושים בחול המועד פסח 2022? הנה כל ההמלצות שלנו לטיולים, אטרקציות, מלונות ועוד:

פסח 2022 מזמן לנו גם מזג אוויר מושלם עם טמפרטורות שעולות גם בלילה, בעיקר בליל הסדר ולקראת חול המועד צפוי שרב. אפשר לומר שהחג הזה עומד במלוא מובן המשפט "מעבדות לחירות" כאשר אנחנו נפרדים אט אט מתקופת קורונה מאתגרת, גל אומיקרון וחורף מלא במשקעים (שלג בסוף מרץ! מי היה מאמין). אז השנה ובתקווה שהפסח הזה יהיה שקט ובטוח, המוני בית ישראל יצאו לשמורות הטבע, לגנים, לנחלים ומפלי הצפון ולנופים האינסופיים שבמדבר ועד אילת. חול המועד פסח 2022 יארך שבוע כולל חג שני ומימונה, אז באיזה אטרקציות לפסח עם הילדים אתם מבלים?  

עדכונים במהלך החג יעלו כאן. שווה להיכנס: 

שבת 16/04 כ- 120 אלף אנשים טיילו באתרי רשות הטבע והגנים בשבת. עוד נמסר כי עשרות אלפי אנשים בחרו לישון בחניוני הלילה המוסדרים וכ-8000 אנשים ביקרו בחופי הכנרת

ראשון 17/04 היום הראשון של חול המועד פסח 2022 נפתח בסימן חמסין ועלייה משמעותית בטמפרטורות. מרבית הגולשים באתר וברשת חיפשו טיולים הכוללים מסלולי מים ואתרי מים, טיולים במרכז וכמובן איפה לחגוג פסח עם הילדים? לפנינו שבוע חופש מלא בו מי שהחליטו להישאר ולטייל בישראל במהלך חול המועד. 

שני 18/04 היום השני של חול המועד פסח נפתח בסימן שרב של ממש שהביא את מרבית המטיילים אל שמורות הטבע ומסלולי הנחלים והמפלים בצפון ובדרום הארץ כאשר מסלול נחל השופט ומסלול נחל תבור בצפון הארץ היו המבוקשים ביותר. עומסים נוספים הורגשו בשמורות הטבע תל דן, גן השלושה – הסחנה, מעיין חרוד והמג’רסה – כך לפי נתוני רשות הטבע והגנים. 

שלישי 19/04 עם הירידה בטמפרטורות שהגיעה לאחר יומיים של תנאי שרב ואובך, העומס בכבישים הורגש שוב כמו ביום הראשון של חול המועד נוכח “הסבב השני” של מטיילים שכנראה והחליטו לפקוד את אתרי הלינה, המסלולים ואתרי הטבע ברחבי הארץ. בודדים יכלו לדווח על מקומות לינה ואירוח בצפון ותנועה ערה הייתה גם בחיפושים ברשת למסלולי טיול במרכז. 

מסיכום ימי חג הפסח וחול המועד של רשות הטבע והגנים כ- 1.4 מיליון מטיילים טיילו בשמורת הטבע, הגנים ולנו בחניוני הלילה ברחבי הארץ. ניתן לומר כי למרות פתיחת השמיים ויציאת עשרות אלפי אזרחים ישראלים  לחו”ל – רבים בחרו לטייל בישראל. 

אירועים מומלצים