זכריה הלוי

073-782-3983
מורה הדרך והמוזיקאי, זכריה הלוי, מזמין אתכם להצטרף אליו לטיולים עם ניחוחות מוזיקליים, בלתי נשכחים ומיוחדים. שמאפשרים הצצה אמיתית, אל יופיו של הגליל על כל היבטיו. זכריה (זכי), יליד 1970, נשוי + 2. גר בגליל. בעבר, עבד כמדריך חבורות רחוב וכמדריך קידום נוער בדרום ת"א. זכי למד הנחיית קבוצות באוני' תל אביב ומוזיקה באוני' בר-אילן. כיום, מורה דרך מוסמך (משרד התיירות) ומדריך "תו תקן" מטעם משרד החינוך. זכי משלב בטיולים סדנאות ומופעים מוזיקליים שמעצימים את החוויה ביחד. רוצים לשמוע עוד? התקשרו עכשיו!

מורה הדרך והמוזיקאי, זכריה (זכי) הלוי, מזמין אתכם להצטרף אליו לטיולים עם ניחוחות מוזיקליים, בלתי נשכחים ומיוחדים. שמאפשרים הצצה אמיתית, אל יופיו של הגליל על כל היבטיו.
אם אתם רוצים להתגבש ביום כיף נעים וסולידי בסיור קסום בראש פינה ובסביבותיה, או שבא לכם לצאת לסיבוב ''אינטרקונטיננטל'', היסטורי וקולינרי מרתק בשוק של נצרת ופשוט לטעום מהכל. היסטוריה, תרבות, אנשים וחיוכים. מתובל ''כמו שצריך''. אם הגיע הזמן לחגוג יום הולדת לחבר, יחד עם דמות ''מקובלת'' מלאת רוח והשראה בצפת... ואם ''נפלו'' עליכם אורחים מחו"ל וכל מה שאתם זקוקים לו עכשיו זה סיור ו''קרוז'' על מי הכנרת, נעים ושקט, כזה שמוריד מכם את כאבי הראש המיותרים... הגעתם לאיש הנכון! 

אפשרויות הטיול בגליל הן רבות ומגוונות. תנו לזכי להפתיע אתכם!! גם אם נדמה לכם שאתם מכירים ויודעים...

התקשרו, עכשיו!!  כדי שנתפור לכם בדיוק את הטיול והמנגינה שמתאימה רק לכם. 

אגב, גם אם בחרתם יעד שאינו בגליל. עדיין ''שווה'' לנסות. טיול בהנחייתו של זכריה יעניק לכם חוויה אחרת.

התקשרו עכשיו ל: 073-782-3983

חוות דעת על זכריה הלוי

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...