נינה קול (קלקין)

054-209-0497
שמי נינה קול (קלקין), אני מורת דרך מוסמכת בישראל. מורשה מטעם משרד התיירות. אני בעלת תואר שני בהיסטוריה של תאטרון מאוניברסיטת תל אביב. הייתי מדריכת הבית בנמל קיסריה, 2008 - 2012

 

 שמי נינה קול (קלקין)

אני מורת דרך מוסמכת ובעלת תואר שני בתיאטרון (מחקר והיסטוריה) מאוניברסיטת תל אביב. לאחר שנתיים של שירות בצבא כמדריכה בטבע ובהיסטוריה, חזרתי לריקוד מודרני . השתתפתי בהופעות כרקדנית ומנהלת להקה בניו יורק ובתל אביב.

היום אני משלבת את אהבתי לאמנויות הבמה עם האהבה שלי לטבע ולהיסטוריה כדי לחלוק את האינטרסים שלי עם האורחים שלי.

עד 2012, הייתי מורה ראש עבור מסע בזמן; ניסיון אור-קולי בנמל קיסריה.

לאחר קורס ההדרכה השנתי האינטנסיבי בן שנתיים, לקחתי קורסים מתקדמים באמנות עם דגש מיוחד על האמנות הנוצרית. המטרה שלי היא לעקוב אחר הקשרים בין אמונות מיסטיות ודתות המוכרות כיום לבין הארכיטקטורה שאנו רואים בסיורים שלנו.

מדריכה בעיקר עם אנשי עסקים ונשים ועם קבוצות של עמיתים ממקומות עבודה. המשימה שלי להפוך את שעות הסיור סיור לזמן מיטבי ונפלא בעיקר כאשר יש לכם לוח זמנים מוגבל. הסיורים המודרכים שאני מציעה אינפורמטיביים  וקלילים.

בסיורים שלי אני רוצה להראות לכם את האתרים הארכיאולוגיים של ישראל ואת הערים הקדומות שלה: עכו העיר המיסטית, קיסריה, יפו התוססת; וכמובן העיר המודרנית, המרתקת - תל אביב.

היה לי הכבוד להדריך אורחים מ:

פיטנגוPitango Venture Capital   

שגרירות הרפובליקה הצ'כית.

Roche Diabetes- דין דיאגנוסטיקה - קיסריה

מכון ויצמן,

ברמד - ק. עברון

Senator and Mrs. R. Shumer

אני ממליצה על סיור חינם בקיסריה הקסומה. אני מזמינה אתכם לצאת לסיור אינפורמטיבי, מלא הומור, באחת האתרים הטרקטיבים בארץ שלנו - קיסריה. קיסריה היא סביבה היסטורית יפהפייה. הסיור נערך  סביב שעת  שקיעת השמש (הזמנים משתנים בהתאם לעונה)

התקשרו עכשיו ל: 054-209-0497

חוות דעת על נינה קול (קלקין)

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...