מה מחכה לכם אצלנו בבית ספר שדה כפר עציון?

יצרנו עבורכם תוכנית שנתית עשירה ומגוונת, של סיורים מודרכים וחווייתיים שתוכננו בקפידה:

סדרת טיולים מיוחדת למיטיבי לכת:

תוכלו ליהנות ממגוון מסלולים בשתי רמות קושי: אוהבי לכת (כ- 15 ק"מ של הליכה יומית), ומיטיבי לכת (כ- 20 ק"מ של הליכה יומית). הסדרה כוללת מקטעים נבחרים משביל ישראל: כולל מסלולים דו יומיים, חד יומיים, טיולי בר/ בת מצווה ועוד.

למידע נוסף והרשמה לסדרת הטיולים »

סדרת טיולים מיוחדת למיטיבי קשב:

לאלו מכם שמעוניינים לטייל באווירה נינוחה ורגועה, הכנו שלל סיורים מודרכים בדרגת קושי קלה עד בינונית, עם אוטובוס צמוד או רכבכם הפרטי.

למידע נוסף והרשמה לסדרת הטיולים באוטובוס »

למידע נוסף והרשמה לסדרת הטיולים ברכבים פרטיים »

סדרת שביל ישראל | צילום: באדיבות בית ספר שדה כפר עציון

סדרת שביל ישראל | צילום: באדיבות בית ספר שדה כפר עציון

תוכנית טיולים ופעילויות לבתי ספר ומסגרות חינוכיות:

חסכו לעצמכם את מלאכת הארגון ותנו לנו לטפל בהכל. אנחנו נדאג לארגן לכם את טיול בית הספר (יסודי, חטיבת ביניים ותיכון), תנועת הנוער או כל קבוצת חינוך פורמלי או לא פורמלי, מא' עד ת'. נדאג לכם ללינה, ארוחות, מסלולים, אתרים ואבטחה.

למידע נוסף על תוכנית טיולים ופעילויות למסגרות חינוכיות »

פעילויות גיבוש:

תמצאו אצלנו פעילויות ייחודיות שמותאמות במיוחד לקבוצות, כולל: ימי כיף לעובדים, ימי גיבוש יעודיים לחיילים ופעילויות גיבוש למורים.

למידע נוסף על פעילויות הגיבוש »

 איך מגיעים אלינו?

מכיוון ירושלים: פנו דרומה בצומת המנהרות (בשכונת גילה) או המשיכו ישר על דרך בגין דרום. בצומת גוש עציון, פנו ימינה ובכיכר השנייה פנו שמאלה לכפר עציון.

מכיוון בית שמש:  פנו מזרחה בצומת האלה, סעו עד צומת עציונה ופנו שם ימינה. בפניה הבאה פנו שמאלה לכיוון גוש עציון עד שתגיעו לכיכר של הכניסה לכפר עציון, ושם פנו ימינה.

קווי אוטובוס מירושלים: 364, 361, 360.