יונתן לוקימסון

073-782-3137
שמי יונתן לוקימסון, מורה דרך מוסמך ומדריך טיולים במערכת החינוכית, ואני מתמחה בהדרכה עם התמקדות בסיורי עומק, במתן דגש על התוכן שבטיול. בשנת 2010, בפנותי לדרך עצמאית החלטתי להקים את "על הדרך", לאגד את מיטב המדריכים תחת מטרייה אחת, כל אחד בהתמחותו ובאזורו, אשר יוכלו ביחד להציע את מסגרת הטיול הטובה ביותר, בשילוב עם ההדרכה האכותית ביותר, את התוצאה תוכלו למצוא כאן.

שמי יונתן לוקימסון, אני עוסק בהדרכה משנת 2007 ומורה דרך מוסמך משנת 2011.

אני מזמין אתכם לגלות את הארץ, את הסיפורים ואת הנופים שלה באמצעות הרגליים וליהנות מסיורים חווייתיים במיוחד. אני מציע לכם מגוון רחב של סיורים ברחבי ישראל, באתרים מוכרים יותר ובאתרים פחות ידועים. סיורים המספרים את סיפורה של הארץ והמדינה, מזווית אחרת, קצת שונה.

הסיורים והטיולים שאני מציע לכם מתאימים לקבוצות קטנות וגדולות, לצלמים, לצעירים ולמבוגרים, לחוגים מאורגנים, לאורחים מחו"ל וגם למשפחות עם ילדים. בסיורים אלה אני שם דגש בעיקר על הפן ההיסטורי בכל רחבי הארץ ובמגוון רחב של סיורים. הסיורים מועברים בשפות עברית, אנגלית ורוסית, לבחירתכם.

אהבתי להיסטוריה ולסיפורים, הובילה אותי לבנות, במיוחד לחובבי הטיולים, מבחר של סיורים, המתקיימים בירושלים, כמו: סיור טעימות במחנה יהודה, סיור בעקבות היציאה מהחומות, סיור בעקבות הפנתרים השחורים, סיור בעקבות הבונים החופשיים ועוד.

בין השאר אני מציע לכם גם סיורים ייחודיים, הנערכים בעיר תל אביב, ומתקיימים בכל חלקיה של העיר  החל מנווה צדק וכלה בקרית שאול, וכן סיורי מגוון של סיורי תנ"ך, מורשת קרב, ארכיאולוגיה ועוד.

הסיורים שלי, ב"על הדרך", שאותה הקמתי מתוך רצון, ובעיקר צורך, לאגד תחת קורת גג אחת את מיטב המדריכים בארץ, נתפרים לכם על ידי באופן אישי. כל סיור שאני מוציא לדרך, יוצא לאחר מחקר מעמיק בנושא, והוא משלב לא מעט מידע עדכני, חידושים ומחקרים שונים, ההופכים אותו לחוויה מסוג אחר.

 

 
בין הסיורים שלנו תוכלו למצוא מגוון של סיורי עומק חוותים:
בין הסיורים, סיורי עששיות, סיורים קולינאריים במגוון שווקים ברחבי הארץ.
סיורים יד ביד עם התנ"ך, לאלו המטבים קשב בין האתרים ולאלו המטיבים לכת.
סיורי ספרות ומשוררים, סיורים אריכאולוגיים היסטוריים, סיורים פסיכיאטריים, סיורי בעלי היבטים משפטיים ועוד... ועוד...

לפרטים:

alyookim@gmail.com

יונתן לוקימסון

073-2757425

054-5870743

התקשרו עכשיו ל: 073-782-3137

חוות דעת על יונתן לוקימסון

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...