כל המידע על כיתאבון

המסעדה ממוקמת בלב העיר העתיקה בנצרת, ברחוב הבשורה המחבר בין מעיין מרים לכנסיית הבשורה, מרחק הליכה קצרה לשוק ולכנסיות. בתפריט המסעדה תמצאו מנות ערביות מסורתיות וטעמים מרעננים ומפתיעים. עיצוב המסעדה חדשני ומודרני, מאופיין בטקסטורות וחומרים עשירים ובצבעים חמים אשר יוצרים אווירה חמימה ומזמינה. לצד החוויה הקולינרית, המסעדה מארחת מעת לעת אירועי מוזיקה והופעות חיות של זמרים מקומיים ונגני עוד וקאנון.

מקומות ישיבה
המסעדה מחולקת לשניים: חלל תחתון הפועל בשעות היום ומכיל עד כ-50 סועדים. הקומה השנייה מיועדת לקבוצות ולאירועים סגורים - עד 60 איש. 
סיורים וימי כיף לארגונים
מסעדת "כיתאבון" מארגנת סיורים לקבוצות מאורגנות וחברות, בנצרת העתיקה והקסומה בשילוב ארוחה מפנקת. שילוב מושלם של טיול, אוכל טעים, כיף ועונג חושים שיהפוך את המפגש לאירוע בלתי נשכח. הסיור שלנו בעיר העתיקה בנצרת חוויתי ומגוון שכולל בתוכו אומנות, דת, היסטוריה וטעימות מהאוכל המקומי.

מתחילים את הסיור בכיכר המעיין. נבקר במעיין מרים ונכנס לכנסיות של העדות השונות. נשמע על ישוע הצעיר, ונעבור דרך סמטאות העיר העתיקה אל השוק, בו ניתן להריח ניחוחות של תבלינים, של ממתקים וכמובן של הקפה המקומי. ממשיכים דרך סמטאות השוק הצבעוני, ומגיעים לבית הכנסת העתיק של העיר. במקום תינתן סקירה על האוכלוסייה היהודית שהתיישבה בנצרת מתקופת ההתנחלות ועד המאה החמישית לספירה.

משך הסיור כארבע שעות. במסעדה מכינים תפריט אירועים איכותי ומיוחד לקבוצות. ניתן להזמין סיור בוקר בשילוב ארוחת צהרים או סיור אחר צהרים עם ארוחת ערב. הסיור בכל ימות השבוע בשפה העברית או האנגלית. לקבוצות מאורגנות, חברות וארגונים, עם מדריך מקומי מוסמך שייקח אתכם למקומות שרק המקומיים מכירים.