יש לכם עסק? פרסמו אצלנו ››
איפה תטיילו?
מה תעשו?
עוד בלמטייל
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
רשימת ציוד
מגדירים
עקבו אחרינו
גולשים יקרים, יש להתייחס להמלצות המופיעות באתר בתור מידע שימושי בלבד. אתר "למטייל בישראל" אינו אחראי לביטחון המטיילים. יש להישמע בכל עת להנחיות פיקוד העורף ››

בשביל האוכל

קבלו את המדריך ל-2017. אוכל טוב ליד מסלולים אהובים, לא מבחין בין היוצאים לדרך בשביל לאכול או כאלה שרק מבקשים להשקיט רעב מטיילים.
יש היוצאים לדרך, כי שמעו על איזו מסעדה והם אסירי תודה אם נקרה בדרכם איזה נוף. אחרים, מצוידים ברעב של סוף טיול, מחפשים על הדרך משהו לאכול. יצאנו שוב אל שביל האוכל, ללקט מסעדות חדשות, מצפון לדרום. חלקן כאלה שאתם המלצתם עליהן. ביקשנו להיפרד מאלה שנסגרו ומאחרות שהכזיבו. גם במהדורה המתחדשת אוצר המדריך טעמים טובים, שלא מבדילים בין מסעדות שף, מאפיות, מעדניות ואוכל רחוב.

מילה מהילה

יש היוצאים לדרך כי שמעו על איזו מסעדה והם אסירי תודה אם נקרה בדרכם איזה נוף. אחרים, מצוידים ברעב של סוף טיול, מחפשים על הדרך משהו לאכול. ההליכה שלנו בשביל האוכל לא מבדילה ביניהם, כי אוכל, כמו הנוף, מבקש לעצור לרגע את החולפים בדרך, העיקר שישמחו העיניים ויגל הפה. 


יצאנו שוב אל שביל האוכל, ללקט מסעדות חדשות, מצפון לדרום. חלקן כאלה שאתם המלצתם עליהן. ביקשנו להיפרד מאלה שנסגרו ומאחרות שהכזיבו. גם במהדורה המתחדשת אוצר המדריך טעמים טובים, שלא מבדילים בין מסעדות שף, מאפיות, מעדניות ואוכל רחוב. הוא לא מבקש להביא את רשימת המסעדות הטובות בארץ - לא כל הטובות ביותר כלולות בו ולא כל מי שמופיע בו היה מצליח להתברג ברשימה כזו. זהו מדריך הנצמד למסלולי הטיולים של "טיולי" ומחפש את הטוב ביותר שבסביבתם – מסלולים שגילו בפנינו יופי של אוכל, באזורים שעליהם ויתרנו מזמן. מקומות שזימנו לנו מפגש מענג בין אנשים, יין ומראות של ארץ, שיודעת להיות כל כך יפה ורק דורשת מעט סבלנות, בעיקר מהבאים אליה בשבת.

הילה אלפרט