נקודת חן- סוסים בעין זיוון

073-782-3259
נקודת חן- חוות סוסים בעין זיוון, טיולי סוסים עם הנופים היפים בארץ ברמת הגולן. מתאים למשפחות, קבוצות וזוגות. הנופים המושלגים של רמת הגולן בימי החורף הקרים הופכים את האיזור לבעל יופי עוצר נשימה. גם בתקופת הסתיו, האביב והקיץ תמצאו מסביב לקיבוץ עין זיוון, שם שוכנת חוות הסוסים נקודת חן, פינות קסומות שצופות על הנוף הייחודי של הרמה, סוחף ומשתנה עם כל יום שעובר ועם מזג האוויר.

חוות הסוסים נקודת חן מציעה סיורים בני שעה ועד שבוע ימים בטבע. בחווה ניתן להנות מטיולי רכיבה למשפחות, זוגות וקבוצות קטנות, שנבנים בהתאמה אישית לכל משתתף ולכל אירוע. זו יכולה להיות הצעת נישואין רומנטית מול הנוף הסוחף של הר אביטל, הסמוך לקיבוץ עין זיוון, שמהווה נקודת עצירה במהלך הסיור או טיול או סתם טיול רומנטי בליווי סלסלת פיקניק מפנקת עם יין, גבינות, שוקולד ופירות העונה או ארוחת פוייקה מבושלת בשטח. אפשרות אחרת יכולה להיות טיול משפחות על גבי הסוסים, כאשר הילדים חווים לראשונה את המפגש עם הסוס על רקע הנופים המיוחדים האלו.

הסיורים מגיעים אל יער האלונים בהר אביטל, אחת הנקודות היפות ביותר ברמת הגולן, ובדרך פוגשים פריחה עונתית, שקיעות או זריחות, שלג בעונה ועוד. לאחר מכן ממשיכים לשטחי המרעה של צפון רמת הגולן שמספקים נקודת צפייה על החרמון שמעל.

בחוות נקודת חן תוכלו להנות גם משיעורי רכיבה לקטנים ולגדולים וליצור פעילות כמו יום כיף, יום גיבוש, טיול משפחות ועוד, בהתאמה אישית ובתיאום מראש.


 

הוראות הגעה

כתובת: קיבוץ עין זיוון רמת הגולן

מכיוון צומת מחניים עולים לגולן בכביש 91 עד לקיבוץ עין זיוון. בכניסה לקיבוץ ממשיכים ישר בכיכר ומיד פונים שמאלה לחניה. הגעתם!!

שעות פתיחה

החווה פתוחה בכל יום החל מהשעה 9 בבוקר ועד שקיעת החמה.

התקשרו עכשיו לנקודת חן- סוסים בעין זיוון: 073-782-3259

חוות דעת על נקודת חן- סוסים בעין זיוון

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...