מסלול המדרגות החיפאי, משכונת הדר הכרמל לעיר התחתית

טיולי freetour: מדרגות רבות מחברות בין שכונות העיר חיפה ממרכז הכרמל עד העיר התחתית. מדרגות שעוברות בפינות חמד קטנות ומרתקות, המובילות לסמטאות, בתי אבן, עוברות בין נופים יפהפיים, צמחיה, אנשים ותרבויות.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול freetour:  משך הסיור: 3 שעות | מתאים לילדים: לא | נגיש לנכים/עגלות ילדים: לא

נצא לטיול בין שכונת הדר הכרמל לעיר התחתית חיפה, לגלות את יופיה של העיר. נתחיל את סיורנו בשכונת הדר הכרמל, בעבר שכונה שכל המי ומי גרו בה, וכיום שכונה המתחדשת עם שפע של אמנות רחוב, בתי קפה וחנויות יד שניה, שהעניקו למסדה (אחד מרחובותיה) את התואר - שינקין החיפאית. טיפוס במדרגות כורש יקח אותנו לביקור בחלקו האמצעי והחשוב של הגנים הבהאים, בהם נגלה מניין הגיעו ומה הם עושים בחיפה. לאחר תצפית על העיר נמשיך ונרד במדרגות לעבר שכונת ואדי ניסנאס הותיקה. שם, נגלה אדריכלות מקומית, אומנות שהינה חלק מפסטיבל שמתקיים פעם בשנה ובית מיוחד במינו שקיים רק בשכונה הזו - ביתו של סנטה קלאוס. נסיים בשוק הקטנטן של הואדי, בו נוכלו להשאר ולהנות משלל מטעמים שריחותיהם ילוו אתכם מהכניסה לשכונה 

בהדרכת

ורד פשוט

אז מי אני? מורת דרך שאוהבת כל מה שקשור בחיים האורבניים - סיפורי בתים ואנשים, שווקים ובעיקר אומנות רחוב. אני אמנם חיפאית מלידה, אוהבת את העיר ומדריכה בה המון, אבל לתל אביב ועכו מקום חם בלב ובהן אני מדריכה די הרבה, עם החיוך הנצחי שטבוע בי :) מה עוד לא יודעים עליי? שאני אוהבת את ההסטוריה של הארץ שלנו, סיפורים על אישיים שפעם גרו פה, אוכל מקומי טבעוני וטוב, וכל זה משתלב בסיורים שלי :) ומי המודרכים שלי? סקרנים, אוהבי הארץ, אוהבי האורבניות, קבוצות גיבוש ממקומות עבודה וכל מה שביניהם!

חוות דעת על מסלול המדרגות החיפאי, משכונת הדר הכרמל לעיר התחתית

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...