כל המידע על Cappella קפלה

אם בא לכם ערב חלומי שיסעיר לכם את כל החושים עם קוקטיילים משובחים וקולינריה מעודכנת, בר "הקפלה"  זה בהחלט המקום הנכון בתל אביב!

ברוכים הבאים לקפלה, לאונג' חווייתי יחיד מסוגו שבו תוכלו להשאיר את המציאות לרגע מאחור ולהנות מיופיה הפנרומי של תל אביב עם כוסית ביד ומנות מדוייקות בצלחת.

לא מפתיע שמי שעומד מאחורי המקום היא לא אחרת מאשר קבוצת נוקס, קבוצת הלילה הבולטת ביותר בתל אביב, שפיצחה את הפטנט ויודעת להמציא את עצמה כל פעם מחדש. חווית הבילוי מתחילה עם היציאה מהמעלית: התאורה המסתורית מהפנטת את החושים וברגע שעוברים את עמדת המארחת והמאבטח, נכנסים להיכל "הקפלה" והנשימה נעתקת,

אי אפשר שלא להתרגש מהעיצוב המדהים והנוף הפנורמי של תל אביב עוצר הנשימה הנשקף מקירות הזכוכית,
ה׳קפלה׳ ממוקמת בסמוך למסעדה המדוברת "פופ אנד פופ" בקומה ה-14 של מגדלי חג׳ג׳ שברחוב הארבעה ומשתלבת היטב בחווית הבילוי במתחם המעודכן.

צילום אריאל עפרוןצילום: אריאל עפרון

מה בתפריט?

תפריט קוקטיילים של הקפלה, נבנה על ידי המיקסולוג העולה זיו אדלשטיין,  שהנחיל בקפלה תרבות קוקטיילים בווליום גבוה. זיו מקפיד לעדכן את תפריט הקוקטיילים אחת ל-4 חודשים בהתאם לעונות השנה.

על גזרת הקולינריה אמון השף המוכשר שחף שבתאי, עם מוניטין בינלאומי מרשים (הזכור לטובה ממסעדת ניטן תאי). שבתאי השף של מסעדת "פופ & פופ" בנה לקפלה תפריט עם התאמה ללאונג׳ בר. מנות כיפיות וטעימות להפליא בשילוב חומרי גלם אקזוטיים, שמתכתבים עם הסגנון של מטבח המסעדה.

עיצוב החלל

בר קפלה מתפרש על חלל גדול ומעוצב, בקצה המזרחי יש את ה"סיקרט בר" שהוא סגור למסיבות ואירועים פרטיים עד 80 איש , הכניסה אל ה"סיקרט בר" באמצעות "קודן" מבטיחה שתחגגו בפרטיות מוחלטת.

בצמוד ל "סיקרט בר" מרפסת המשקיפה מהקומה ה-14 על הקסם של תל אביב בלילה, בליווי קוקטייל משובח מתפריט קוקטיילים של הקפלה, מבטיחה בילוי קסום וייחודי.

צילום אריאל עפרוןצילום: אריאל עפרון