איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

סוכות של ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים

073-782-4239
הגן הבוטני בירושלים מזמין אתכם לחוויה מרתקת. בשעות בין הערביים יהפוך המקום לגן קסום עם אווירה מופלאה ומרתקת, מלאת צלילים, סיפורים, משחקים מפגשים מפתיעים עם דמויות שמסמלות את חווית הילדות הגדולה מכל - סיפורי האגדות!
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

מי לא רוצה להפוך לדמות בסיפורי האגדות? להתהלך ביער המסתורי עם מספר הסיפורים ולפגוש את הפיה הקסומה והשדונים הקטנטנים? לפתור חידות וליהנות מחוויה מהאגדות? 

מה מחכה לכם בגן הבוטני

בגן ימתינו לכם דמויות מסיפורי האגדות ביניהן: ג'פטו ופינוקיו, רפונדזל ואלזה, המפטי דמפטי ועליסה מארץ הפלאות, שדונית שובבה, גמד מכרות חרוץ, פיה קסומה, מספר סיפורים ועוד שילוו את הילדים בשבילים ובפינות מסתוריות שהוארו בתאורה קסומה ומיוחדת ואפקטים של גחליליות, הקרנות על צמרות העצים והצמחים באזור, מוסיקה וצלילים קסומים שקיימים רק באגדות.

את פניכם יקבלו ג'פטו ופינוקיו, שיעניקו לכל אחד כתב חידה ומפה. הילדים יוכלו להצטלם עם דמויות מהאגדות ולבקר ב-9 תחנות משחקים בהם תתקיים פעילות חווייתית מיוחדת הכוללת: מגרש הקריקט של עליזה בארץ הפלאות, ננסה להציל את רפונזל מהמגדל הגבוה, קיר החידות של המפטי דמפטי, שביל המשאלות, מסלול הדרקון הראשון שלי, מפגש עם אלזה במפל הנסתר, הליכה בעקבות רעש הפטישים בצלע ההר וחיפוש זהב במכרה יחד עם הגמדים, מתקני טיפוס של ג'ק ואפון הפלא ובחממה הטרופית החדשה ניפגש עם פיטר פן וטינקרבל.

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם בירושלים משתרע על שטח של כ-120 דונם, כאשר שטח ארץ האגדות מהווה כרבע מהגן וניתן להכניס בו מאות רבות של משפחות בו זמנית בריחוק חברתי מאושר על פי הנחיות משרד הבריאות.

הגן הבוטני דאג לחיטוי אזורי הקהל והשירותים הציבוריים ומבקר את כמות הנכנסים ואת התנהלות הקהל במהלך הביקור, על פי הנחיות משרד הבריאות. כרטיסים בהזמנה מראש בלבד.

כתב חידה

המסלול מתחיל עם ג'פטו ופינוקיו ליד האגם המופלא הפורח כולו בפריחת הלוטוסים המתנשאים לגובה של כ- 2 מטר. הילדים והמבוגרים יוזמנו לפסוע ולהיכנס לארץ האגדות, אל תוך הסיפורים ולצאת למסע חיפוש אחר חפץ קסום שנעלם.

כל משפחה תקבל  בכניסה כתב חידה הכולל מפה של ארץ האגדות. על מנת לפתור את כתב החידה יצטרכו המשתתפים לעזור לג'פטו לאתר את החפצים שהתבלבלו בין האגדות ולמצוא את החפץ הקסום שנעלם.

פרטים נוספים

  • הפעילות מיועדת לכל המשפחה, מתאים לילדים בגילאי 3-12 
  • למינוף ושדרוג החוויה מומלץ להגיע בתחפושות הקשורות לאגדות 
  • שעות הפעילות: שבת, 3/10/20, מוצ”ש עד 21:30, ראשון – חמישי, 4-8/10/20, 9:00-21:30, שישי, 9/10/20, 9:00-14:00
  • מחיר כניסה: רגיל: 79 ₪, מנויים: 25 ₪ 
  • הזמנת כרטיסים מראש בלבד, להזמנה לחצו כאן » 
  • פרטים נוספים בטלפון 073-782-4239
  • המבקרים יתבקשו לנוע בגן תוך שמירה על מרחק בין משפחות ולהימנע מהתקהלות של למעלה מ-50 איש
  • כל מבקר חייב להצטייד במסכה אישית
  • מומלץ גם שימוש בכפפות (למעט הפטורים מהחובה על פי הנחיות שבתוקף).

התקשרו עכשיו לסוכות של ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים: 073-782-4239

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

מדברים על סוכות של ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

1
(1)
תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על סוכות של ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים?

תמונת פרופיל של Rotem3194234
Rotem3194234
לפני 4 חודשים
מאכזב מאוד. הילדים ציפו כל היום להגיע ולראות שחקנים בדמויות מהאגדות. קיבלו שתיים -שלוש דמויות. כל השאר שחקנים במסך טלוויזיה.
לא שווה את העלות, לא שווה את הפקקים, לא שווה את האכזבה של הילדים.