סוכות במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

03-650-3000
מוזיאון הילדים הישראלי, חולון יקיים בחוה"מ סוכות 2013, מגוון פעילויות חווייתיות בנוסף למסלולים המודרכים המתקיימים במקום.
| 11/09/2013

"מוזיאון הילדים מארח אושפיזין – את ילדים העולם"
חוקר הארצות המצחיק "הנס באוהאוס וונדרוורט גשטאלט היינריך פון בלייסט שטרודל השלישי" יטיס את הילדים בכל סדנא למסע דמיוני בארץ אחרת, שם ייפגשו הילדים עם האגדות, הדמויות, השפה, הצלילים והריקודים של אותה מדינה. משך כל מפגש הוא כשעה וחצי והוא יתקיים בשני סבבים בשעות היום.


מפגש רוסיה
הנס, חוקר הארצות הנודע, הלוקח את הילדים למסעותיו ברחבי העולם, ינדוד במפגש זה עם הילדים לרוסיה. בעזרת האגדה "מרק האבן" המלמדת על שיתוף פעולה ויתרונותיה של האחווה והעזרה ההדדית, ייחשפו הילדים לתרבות הרוסית. במפגש ילמדו הילדים לזהות את הדגל והסמל הלאומי, יכירו מקומות ואתרים חשובים ברוסיה, יפטפטו ברוסית, ילמדו לשיר ויתנסו בריקוד ה"קלינקה" המסורתי. לסיום יקנחו הילדים בסדנת יצירה ייחודית: יצירת בובת "בבושקה" ייחודית מ...כף עץ!
מפגש רוסיה המיועד לגילאי 5-7, יתקיים ביום ראשון 22 בספטמבר בשעה 10:00 ובשעה 12:00, מחירים: ילד 40 ₪, מבוגר 20 ₪

מפגש פרו
הנס, חוקר הארצות הנודע, ממשיך במסעותיו בעולם והפעם פרו!
בעזרת האגדה "מעשה בויכוח בין שמש לרוח", המלמדת כי ניתן להשיג דברים בנועם וחן ללא שימוש בכוח ובשחצנות, ילמדו הילדים להכיר את מדינת פרו השוכנת בדרום אמריקה על גדות נהר האמזונס. הילדים ילמדו לזהות את סמלה ודגלה של המדינה, ייצאו לסיור בנופיה ואתריה, ילמדו מילים בפרואנית, ונגנו בכלים פרואניים מקוריים. כמו כן, יפזזו הילדים לצעדי הריקוד הפרואני המסורתי, יתנסו בטכניקה עתיקת יומין של אריגה בנול ולסיום ילמדו ליצור את הלבוש הפרואני המסורתי - הפונצ'ו.
מפגש פרו המיועד לגילאי 5-7, יתקיים ביום שני 23 בספטמבר בשעה 10:00 ובשעה 12:00, מחירים: ילד 40 ₪, מבוגר 20 ₪

מפגש איטליה
ויוה איטליה, היישר מהיבשת האמריקאית נוחת הנס בארץ המגף הלוא היא איטליה! במפגש מקרי ומשעשע עם חברו האיטלקי משכבר הימים סופלקטינו, ילמדו הילדים על ערכי החברות ועל דרכים לגשר ולפתור בעיות. המפגש ילווה בניחוח איטלקי, מוסיקה איטלקית ונשף מסיכות. בסיום המפגש יילמדו הילדים ליצור מסיכת נשף ונציאנית.
מפגש איטליה, המיועד לגילאי 5-7, יתקיים ביום שלישי 24 בספטמבר בשעה 10:00 ובשעה 12:00, מחירים: ילד 40 ₪, מבוגר 20 ₪

התקשרו עכשיו לסוכות במוזיאון הילדים הישראלי, חולון: 03-650-3000

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על סוכות במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי פסח 2019