טיול מוזיקאלי בכרם התימנים

טיולי FREE TOUR : בעקבות הזמרים והלהקות שגדלו בכרם התימנים – דקלון ולהקת צלילי הכרם, אהובה עוזרי, העמרנים, השובלים, בועז שרעבי וגיבורים אחרים בשכונה - המוכתר הראשון, מלכת אסתר ואחרים, וההווי שהתרחש בין הבתים הקטנים באותה התקופה.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול מזמר בכרם התימנים ושוק הכרמל

שכונת כרם התימנים היא שכונה שקטה, למרות מיקומה בטבורה של תל אביב הסואנת. השכונה מאופיינת בבנייה נמוכה, חצרות פנימיים, בתים צבעוניים ואווירה ייחודית. נסייר בשכונה ונספר את תולדותיה וכמובן את סיפורי הזמרים והלהקות שגדלו כאן ויצאו ממנה ובהם – אהובה עוזרי, דקלון, להקת צלילי הכרם, העמרנים, השובלים, בועז שרעבי ואחרים. נשיר גם משיריהם בליווי שירונים שכולנו נקבל. נספר גם את סיפורם של גיבורים אחרים בשכונה - המוכתר הראשון, שיאן כדורגל שצמח בשכונה, מלכת אסתר ואחרים, ונסחף אל ההווי שהתרחש בין הבתים באותה התקופה.

טיול מוזיקאלי קליל ומישורי. נסיים אותו בשוק הכרמל הצמוד, שם אשמח לתת המלצות למסעדות אתניות וקניות ייחודיות בשוק. תוכלו לטייל להנאתכם בשוק או בשוק האומנים שמתקיים במדרחוב של נחלת בנימין בימי שישי.

הטיול נמשך כשעתיים וחצי ונקודת הסיום במרחק כ 10 דקות מנקודת ההתחלה.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...