אתנוסנטר - מרכז מבקרים

073-782-4710
מרכז מבקרים, בית מלאכה בוטיקי היישר מהקווקז - חוויה אתנוגרפית מרתקת, המתארת את אורחות החיים והמסורת של יהודי הקווקז. בואו לשמוע על סודות אריגת השטיחים ולראות איך הם נוצרים, לגלות את התרבות ואורח החיים של יהודי הקווקז ואפילו להתנסות באריגה בעצמכם! חוויה מלמדת ומעשירה לקבוצות, זוגות, מטיילים ולכל המשפחה

קצת עלינו

משפחת רחמילוב עלתה לארץ מדרבנט והגשימה חלום כשהקימה את מרכז המורשת במצפה רמון. המקום מאפשר חיבור וגשר בין הדורות, באמצעות העברת ידע עתיק וייחודי מדור לדור. דרך האריגה, מתגלה האתוס ההיסטורי ואורחות החיים של יהודי הקווקז. עם כל חוט וסמל נארג סיפור חיים נוסף. 

מרכז המבקרים

הבאים בשערים יזכו לראות תערוכה מרשימה של שטיחים קווקזים, ולשמוע על תרבות האקולוגיה ועל הקשר שבין הקווקז למצפה רמון. במקום מועברות סדנאות ושיעורים אודות אופי השטיחים, ייחודיותם, טכניקת האריגה וסודות נוספים שלא ידועים לאף אחד!

השטיחים הקווקזים מאופיינים בצבעים עזים בגווני אדום, כחול, ואדמה. בעיצובים בעלי אלמנטים קטנים וצפופים כמו מעויינים, כוכבים ועוד. תוכלו לצאת לסיור מודרך במקום, ואף להתנסות באריגה על נול בעצמכם.

החנות

במרכז המבקרים נמצאת חנות צבעונית עם תוצרת המקום. במקום תוכלו לרכוש, בין היתר, שטיחים קווקזים אותנטיים (ניתן לרכוש גם בחנות האון-ליין). 

אל מתחם הצימרים "חורשה במדבר">>

הוראות הגעה

כתובת: הר בוקר 8, מצפה רמון.

waze: אתנוסנטר - מצפה רמון 

שעות פתיחה

10:00-17:00

יום שישי מהשעה 9:00- 14:00

יום ראשון סגור

 

התקשרו עכשיו לאתנוסנטר - מרכז מבקרים: 073-782-4710

חוות דעת על אתנוסנטר - מרכז מבקרים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי שבועות 2020