כל המידע על סימבה- טיולי סנפלינג

ברוכים הבאים לחוויה אתגרית של סנפלינג!
אצלנו תמצאו מגוון רחב של מסלולי סנפלינג, ברמות קושי שונות, החל ממסלולים מותאמים למשפחות עם ילדים וכלה במסלולים למנוסים ומתקדמים. 
אנחנו מאמינים שהטבע הוא של כולם, ושסנפלינג חייב להיות נגיש לכולם. בדיוק בגלל זה בכל יום אנחנו הופכים את החלומות שלכם למציאות במחיר שנגיש לכל אדם. 

הפנינג אומגה בשילת

נתונים כלליים 

  • מיקום: מרכז הארץ, מודיעין 
  • משך הפעילות : 4 סבבים של שעתיים 
  • איך מגיעים : מצוק שילת בוייז 
  • למי מתאים: משפחות וילדים מגיל 8
  • גובה גלישה מרבי : 25 מטר 
  • אומגה: 80 מטר 

קצת על הסביבה 
מצוק שילת נמצא במרכז הארץ בסמוך למודיעין, ובמרחק נסיעה קצרה מיער בן 
שמן. בקרבת המצוק יש מגוון אטרקציות שניתן לשלב במהלך יום הטיול כמו 
רכיבה על אופניים, טיול ביער בן שמן, ריידרים, רייזרים ועוד. 

מה יהיה לנו 
תחנות סנפלינג, אומגה, ותחנות טיפוס ללא הגבלה
פינות ישיבה (זולה), מחצלות, ערסלים ופופים לרשותכם ללא עלות 

ישנם 4 סבבים:
 15:00 ,13:00 ,11:00 ,9:00 
עלות: 150 ש"ח בלבד למשתתף
מה כלול: ציוד סנפלינג, מדריכים, ביטוח וחוויה בלתי נשכחת!
ציוד חובה: 3 ליטר מים, נעלים סגורות, גומיה לשיע

נחל ג'ילבון

נחל ג'ילבון, דרום רמת הגולן אורך מסלול: 3 ק"מ משך מסלול : 4-5 שעות איך מגיעים : חניון נחל ג'ילבון בוויז למי מתאים: משפחות וקבוצות, מגיל 10 ומעלה מספר גלישות: 2 גובה גלישה מרבי :45 מטר המסלול מחייב שחיה פירוט המסלול את הטיול נתחיל בחניון הג'ילבון עם מפגש היכרות קצר, ולאחר מכן קבלת ציוד. משם נתקדם אל מפל דבורה אותו נגלוש סנפלינג מגובה 20 מטר בתוך מפל מים אל לתוך בריכת מים גדול. לאחר הגלישה תהיה לנו הליכה לאורך הנחל עם נקודות עצירה להיכנס למי הנחל, וכעבור שעה נגיע אל מפל הג'ילבון, המפל הגבוה בצפון! את מפל הג'ילבון (45 מטר) נגלוש בתוך המים הזורמים, מי שירצה תהיה אפשרות לגלוש מס' פעמים את המפל. בסיום הפעילות נחזור רגלית לחניון עם הרכבים, עייפים אך מרוצים!

מה כלול: ציוד סנפלינג, מדריכים, ביטוח וחוויה בלתי נשכחת!

ציוד חובה: 3 ליטר מים, נעלים סגורות, גומיה לשיער

נחל טור תחתון

נחל טור תחתון, מרכז ים המלח, מחסום דרגות אורך מסלול: 2 וחצי קמ משך מסלול: 3-5 שעות איך מגיעים : מוצא נחל טור בוייז למי מתאים: משפחות וקבוצות, מגיל 8 ומעלה מספר גלישות: 3 גובה גלישה מרבי :25 מטר פירוט המסלול את הטיול נתחיל בחניון נחל טור עם מפגש היכרות קצר. לאחר קבלת ציוד נתקדם בעליה קלילה הנמשכת חצי שעה עד למפל הראשון. עם ההגעה למפל הראשון נעבור תדריך קצר ונלבש את הציוד גלישה, ונתחיל ברצף גלישות קצרות בגבהים של 12 ,15 ו25 מטרים! במידה והזמן יאפשר, תהיה אפשרות להמשיך לגלישה רביעית ולעבור באפיק נחל ייחודי ונסתר בסיום הפעילות נגיע חזרה לרכבים עייפים ומרוצים

מה כלול: ציוד סנפלינג, מדריכים, ביטוח וחוויה בלתי נשכחת!

ציוד חובה: 3 ליטר מים, נעלים סגורות, גומיה לשיער

מסלול ויה פראטה

 צוק מנרה, קרית שמונה אורך מסלול: 1.5 קמ משך מסלול : עד שעתיים איך מגיעים : רכס רמים בוייז למי מתאים: משפחות עם ילדים וקבוצות אז מה זה ויה פראטה בכלל? ויה פראטה (דרך הברזל באיטלקית) הוא סוג מסלולים הנפוץ באירופה וכולל הליכה על צלע ההר עם אבטחה לכבל ברזל המחובר להר. במהלך המסלול עוברית תחנות ייחודיות כמו טיפוס עם יתדות, מעבר גשרים ומעקפים אתגריים פירוט המסלול את הטיול נתחיל בתצפית מדהימה לכל אצבע הגליל ועמק החולה. תדריך קצר ולבישת ציוד סנפלינג , נגלוש ממצוק בגובה של עד 30 מטר. לאחר הגלישה נתקדם לכיוון מסלול ויה פראטה , ולאחר 200 מטר מסלול נגיע ל עמדות טיפוס ללא הגבלה. בסיום הפעילות נגיע חזרה לרכבים עייפים ומרוצים 

מה כלול: ציוד סנפלינג, מדריכים, ביטוח וחוויה בלתי נשכחת!

ציוד חובה: 3 ליטר מים, , גומיה לשיער

נחל חלמיש

נחל חלמיש לאור ירח , דרום ים המלח, נווה זוהר אורך מסלול: 2.5 קמ משך מסלול : 4-6 שעות איך מגיעים : תחנת דלק נווה זוהר למי מתאים: משפחות וקבוצות, מספר גלישות: 3 גובה גלישה מרבי :45 מטר פירוט המסלול פעילות ערב: את הטיול נתחיל עם שיקעה בתחנת דלק נווה זוהר עם מפגש היכרות קצר. לאחר קבלת ציוד נתקדם בנסיעה קצרה של 10 דקות עד לנקודת ההתחלה של המסלול. נתחיל בהליכה קלילה של קילומטר עד למפל הראשון ,שם נעבור תדריך קצר ,נלבש את הציוד גלישה ונתחיל ברצף גלישות בגבהים 45 ,15 ,20 מטרים! את מרבית המפלים יש אפשרות לעקוף. בסיום הפעילות נגיע חזרה לרכבים להתארגנות ולינה. פעילות בוקר :נקום לאור זריחה לארוחת בוקר קלילה של פיצות בטאבון, ולאחר התארגנות קלילה, נצא בשיירת רכבים בנסיע ה של 15 דקות עד לפתח מערת המלח הארוכה בעולם, מערת המלחם! בתוך המערכה נעבור סיור של שעה וחצי שבמהלכם נראה נטיפי מלח, גבישי מלח ועוד המון תופעות טבע מדהימות! לוחות זמנים 19:00 :מפגש בנווה זוהר 1:00 :סיום הטיול 6:00 :זריחה וארוחת בוקר 7:30 :תחילת הסיור במערה 9:00 :סיום הטיול

מה כלול: ציוד סנפלינג, מדריכים, ביטוח וחוויה בלתי נשכחת!

ציוד חובה: 3 ליטר מים, נעלים סגורות, גומיה לשיער

מיקום: 
מהצפון ועד הדרום- ישנם מסלולים קצרים או ארוכים, משולבי הליכה, מסלולים עם מים, עם נוף לים המלח או לצפון הירוק. מסלולים של שעות בודדות ועד יום שלם ואף לינה בשטח.

רמת קושי:
אנו מתאימים את רמת הקושי בטיול לדרישותיכם ויכולותיכם. במרבית המסלולים- לא נדרש נסיון קודם כלל וילדים מגיל 5 יכולים לקחת חלק בחוויה. לצד זה, ישנם מסלולים מותאמים למתקדמים בעלי נסיון בסנפלינג, שרוצים לנסות אתגר חדש.

למי זה מתאים?
לכולם!
אפשר להצטרף לקבוצה לטיול עם לינה או לבנות איתנו טיול זוגי ואינטימי, 
לצאת לחוויה משפחתית בסוף השבוע או לקחת את החברים מהעבודה ליום כיף- את כל זה תוכלו לקבל אצלנו!

מחפשים יום כיף וגיבוש לקבוצות גדולות? 

הגעתם למקום הנכון! נשאר לכם רק לקבוע מקום ואנחנו נגיע לשם עם פארק חבלים נייד עם תחנות של אומגות, בנג׳י, טיפוס, תחנות גיבוש, גשרי חבלים ו.. הכל! 

אז אם אתם רוצים לצאת לרגע מיוחד של התייחדות עם הטבע, דברו איתנו בטלפון או בווצאפ, במספר:

053-6297816 -ליעם