הקרנבל של המדינה: עדלאידע חולון 2019

לא רק בברזיל: 50 מיצגים אמנותיים מעולמות הפנטזיה והדימיון, משאיות עם נגנים ורקדנים, 4,500 משתתפים שעושים שמח, מיצגי ענק מפסטיבל הברנינג מן בארצות הברית ועוד הרבה דמויות מחכים לכם בפורים בחולון | הכניסה חופשית
| 03/03/2019

חולון, "עיר הילדים", חוגגת גם השנה את פורים בעדלאידע הגדולה של המדינה, לאורך הרחובות סוקולוב, הנשיאים וויצמן ועד פינת הרחובות ויצמן וגולומב. השנה - העדלאידע מקבלת השראה מהקרנבלים בברזיל -  עם מספר שיא של למעלה מ-50 מיצגים אמנותיים ומקוריים וכ- 4,500 משתתפים: להקות, אקרובטים, רקדנים, תזמורות, תיאטראות רחוב, אמני קרקס, רוכבי גלגיליות, אמני בטוקדה ומתופפים.

מה מחכה לכם בעדלאידע

העדלאידע תפתח בתרועת עגלת הקרנבל הברזילאית הענקית ועליה מוזיקאים שמנגנים ב-LIVE ואיתם גם דמותה של שרית חדד על התופים. אחריה יגיעו בזה אחר פגסוס חד הקרן, סוסו החלומי הלבן ובעל הכנפיים של הרקולס ועליו אקרובטית. 

לקרנבל יגיעו גם עומר אדם, עדן בן זקן, נטע ברזילי וסטפאן שיתנפחו לגודל מוגזם של 2.5 מ' וירחפו להם לאורך ומעל המסלול.

מעולם האגדה והפנטזיה יגיע הדרקטור- הדרקון האגדי, שמתנהג כמו יצור חי ואמיתי. מעולמות נוספים ורחוקים יגיעו דינוזאורים אורחים ודרקוני ענק צבעוניים. מעולם החיות יגיעו בובות הנייר הגדולות של האמן אדם יכין -הממוטה הענקית והאריה הגדול. אחריהם יגיעו שתי גברות ענקיות ומסתוריות בשמלות ענק ואחריהן  3 פרפרי ענק רכובים על תלת אופן כשכנפיהם נפתחות ונסגרות לסירוגין.

מערוץ הופ! יגיעו סמי הכבאי, לולי ומטוסי העל ג'ט אסטרה ודוני. עוד יגיעו - מכונית ענקית מפוסלת ומעוצבת ברוח פורים, מיצג אופניים נוסע צבעוני העשוי ממטריות מכל הסוגים והצבעים, ספות מעוצבות עם אלפי בלונים, עגלת תופי TAIKO עם מתופפים ורקדנים בסגנון יפני ושלושה תלת אופן ענקיים היישר מפסטיבל הברנינג מן בארצות הברית.

בין מיצג למיצג יפגינו אלפי המשתתפים את יכולותיהם - מבנים אנושיים, כוריאוגרפיות ומוסיקה עם מיני קרנבלים כמו הקרנבל המקסיקני של ביה"ס לאמנויות הקרנבל בחולון, קרנבל של ממתקים, קרנבל החיות, קרנבל מסיכות, קברט באדום שחור, קרנבל ריו, קרנבל חדי קרן, תחפושות יצירתיות של עוגיפלצת, מלאכים ושטנים, תינוקות של במבה, כלי שחמט, ליצנים, פלאפונים והרכבים מוסיקליים - בטוקדה של 30 נגנים ורקדנים, קבוצת "דרך הקצב" של משה דוידוביץ עם כלי נגינה ממוחזרים ולהקת המתופפים "טאיקו לייף".

פרטים נוספים

  • איפה: חולון | מרחוב סוקולוב 135 (פינת רחוב יוסף סרלין), לאורך רחוב סוקולוב, שמאלה לרחוב הנשיאים ולאחר מכן לרחוב ויצמן. התהלוכה תסתיים מול בית העירייה ברחוב ויצמן 58 (פינת רחוב גולומב)
  • מתי: חמישי, 21/3/19, החל משעה 12:00
  • מתחמים לנכים בכיסאות גלגלים ממוקמים ברחוב ויצמן 23-19 (כניסה דרך רחוב חומה ומגדל)  וברחוב סוקולוב 101-97 (כניסה דרך רחוב קראוזה)

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על הקרנבל של המדינה: עדלאידע חולון 2019

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי חנוכה 2019