האירוע בוטל בהתאם להנחיית משרד הבריאות

חולון, "עיר הילדים", חוגגת גם השנה את פורים בעדלאידע הגדולה של המדינה, והשנה – במסלול חדש, לאורך רחוב מוצל, המאפשר למיצגים להתנשא לגובה רב בלי מגבלות. השנה, למסיבה הפורימית מצטרפת חגיגת יום ההולדת של העיר, אותה יכבדו דמויות חשובות בדמות מיצגי ענק. לצד דמויות המלכה אליזבת, הנשיא טראמפ והנשיא ריבלין תוכלו לראות מיצגים אמנותיים ומקוריים נוספים וכ-4,500 משתתפים: להקות, אקרובטים, רקדנים, תזמורות, תיאטראות רחוב, אמני קרקס, רוכבי גלגיליות, אמני בטוקדה ומתופפים.

בסיום העדלאידע אתם מוזמנים להצטרף למסיבת ענק עם נועה קירל ברחבת מדיטק חולון. 

מה מחכה לכם בעדלאידע

העדלאידע תפתח בתרועת מיצגי הענק של המלכה אליזבת, הנשיא טראמפ והנשיא ריבלין הישובים על ספה מלכותית וגם שני זוגות סלבריטאים ידועים: סטטיק ובן אל תבורי ונועה קירל ומרגי. אחריהם יגיעו הנסיכות אלזה ואנה ישובות בכרכרת השלג הרתומה לאייל הצפון הנאמן שלהן ומנגנת את להיטי הסרט "לשבור את הקרח". 

ואיך חוגגים את יום ההולדת? כמובן עם מיצג עוגת יום הולדת ענקית בגובה 6 מ' המרחפת על המסלול, אותה ילוו גם קאפקייקס מתנפחים. אחריהם יגיעו קוביית מתנה קרקסית ענקית, שעליה אקרובטית המבצעת תרגילים עוצרי נשימה.

על המסלול יתגלגל גלגל ענק בגובה 4 מ' ועליו אמנים בתלבושות צבעוניות ובתהלוכה מיוחדת יצעדו 10 אבירים מאחורי דרקון שאורכו 7 מ'. אליהם יצטרפו 2 דרקוני פנטזיה ענקיים הרכובים על גבי תלת אופן. מעל המסלול בגובה של 6 מ' ירחף בתנועה סיבובית ליצן שמח ולמטה על המסלול ירכבו 2 נשות ענק על קונסטרוקציות ענקיות בעיצוב מיוחד לחגיגות ה-80.

גם מארצות רחוקות מגיעים אורחים לחגוג עם חולון. מהולנד הרחוקה - "אנשי הציפור המוארים והמסתוריים"-  חיות מעופפות ענקיות ממימד אחר. מאיטליה - מופע הדגלנים של פירנצה ברוח ימי הביניים משחזרים בהומור את טקסי משמעת הדגל העתיקה ואומנות הלחימה של אותם ימים.

עוד בעדלאידע - יצורים וחיות כמו חיית הענק המוזרה, שלושת האיילים המרהיבים, הפיל, הדרקון בעל שלושת הראשים, חילזון ההפתעה גדול, הפרפר הצבעוני ומגלי הארצות רכובים על-גבי קביים ומעליהם כדורים פורחים.

פרטים נוספים

  • איפה: חולון | משדרות משה שרת 25  ולאורך רחוב אלופי צה"ל  ושדרות גולדה מאיר. התהלוכה מסתיימת ברחוב פנחס אילון  8 (מול הכניסה למוזיאון העיצוב)
  • מתי: שלישי, 10/3/20, החל משעה 12:00