הצעצועים באים בפעם השלישית לבקר בחולון

ביקור הצעצועים 3 - ממציאים לנו משחקים: אורה ותיאו קוסטר בתערוכה חדשה עם משחקים וצעצועים מהילדות. נחש מי, זינגו, צור צורה, מקלוני הפלא הם רק חלק מהמשחקים שתוכלו לראות בגלריית החווה בחולון
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

נחש מי?, זינגו ,צור צורה, מג'ימיקסר (בשמם הקודם ,חישובית ומילולית), חטיף, מקלוני הפלא, ליצני צבע, אחד יותר מדי, צורות בקו, קלסתרון, הקס פגס הם רק חלק מעשרות המשחקים שהומצאו על ידי הזוג אורה ותיאו קוסטר - מוותיקי ממציאי המשחקים בישראל.

התערוכה  ביקור הצעצועים 3-"ממציאים לנו משחקים" היא השלישית בסדרת תערוכות הצעצועים במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון והפעם מוקדשת לצמד ממציאי המשחקים אורה ותיאו קוסטר. במהלך הכנת התערוכה הלך תיאו לעולמו והתערוכה היא מחווה למפעל לו הקדיש את חייו.

מה מחכה לכם בתערוכה

בתערוכה תוכלו לראות את המשחקים והצעצועים שפיתחו השניים לאורך שנים ואשר עליהם גדלו ועדיין גדלים דורות של ילדים בישראל ובעולם. 

הצעצועים של אורה ותיאו מורכבים ממגוון חומרים כמו נייר, בד, קרטון, פלסטיק, עץ ומתכת. את הרעיון הראשון אורה מאיירת על פיסת נייר ומכאן מתחיל תכנון המודל הראשוני. בכל אחד ממשחקיהם מצוי יסוד הנאתי וחינוכי ומופעלים בו אחד או יותר מן החושים והידע הנצבר שהם יסודות להתפתחות קוגניטיבית ופיזית. 

פרטים נוספים

  • איפה: גלריית החווה | הנחושת 1 פינת רחוב המלאכה, א.ת חולון
  • מתי: שבת – שישי, 1/6-30/8/19, רביעי – חמישי, 17:00-20:00, שישי – שבת, 10:00-14:00
  • עלות: ללא תשלום

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על הצעצועים באים בפעם השלישית לבקר בחולון

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג