כל המידע על ימי החנוכה בחוות דרך התבלינים בית לחם הגלילית 2011

ימי החנוכה בחוות דרך התבלינים- בית לחם הגלילית

21-28/12/2011

סדנאות קולינאריות לילדים בהנחיית דנה תירוש:

21/12 יום ד' בשעה 10:00 סדנת לביבות- בסדנא נלמד להכין מגוון של סוגי לביבות. לביבות מלוחות, לביבות מתוקות, לביבות מתפו"א,מבטטה, לביבות גבינה ולביבות תירס שילדים אוהבים. ביחד נגרד את הירקות על הפומפיה, נערבב, נתבל ונכין לביבות חמות

22/12 יום ה' בשעה 10:00 סדנת סופגניות- בסדנא נלמד להכין סופגניות בשיטות הכנה שונות ובמילויים שילדים אוהבים במיוחד: סופגניות דלות קלוריות על מחבת מיוחדת ללא שמן, וסופגניות קלאסיות בשמן עמוק. נלמד להכין בצק משובח, נזריק לסופגנייה ריבה מסורתית, ונכין ציפויים מיוחדים כמו ריבת חלב, שוקולד עם סוכריות ועוד.

25/12 יום א' בשעה 10:00 סדנת שוקולד- בסדנא נלמד להכין פונדו שוקולד ביתי וקישוטי פירות על שיפוד, נכין עוגת שוקולד בחושה המתאימה לכל אירוע ונקשט אותה בסוכריות בצורות ובצבעים שונים, ולבסוף- כדורי שוקולד מיוחדים עם הפתעות בפנים.

26/12 יום ב' בשעה 10:00סדנת לביבות- בסדנא נלמד להכין מגוון של סוגי לביבות. לביבות מלוחות, לביבות מתוקות, לביבות מתפו"א,מבטטה, לביבות גבינה ולביבות תירס שילדים אוהבים. ביחד נגרד את הירקות על הפומפיה, נערבב, נתבל ונכין לביבות חמות

27/12 יום ג' בשעה 10:00 סדנת סופגניות- בסדנא נלמד להכין סופגניות בשיטות הכנה שונות ובמילויים שילדים אוהבים במיוחד: סופגניות דלות קלוריות על מחבת מיוחדת ללא שמן, וסופגניות קלאסיות בשמן עמוק. נלמד להכין בצק משובח, נזריק לסופגנייה ריבה מסורתית, ונכין ציפויים מיוחדים כמו ריבת חלב, שוקולד עם סוכריות ועוד.

28/12 יום ד' בשעה 10:00 סדנת שוקולד- בסדנא נלמד להכין פונדו שוקולד ביתי וקישוטי פירות על שיפוד, נכין עוגת שוקולד בחושה המתאימה לכל אירוע ונקשט אותה בסוכריות בצורות ובצבעים שונים, ולבסוף- כדורי שוקולד מיוחדים עם הפתעות בפנים.

*מוגבל ל- 10 ילדים, בהרשמה מראש בטלפון 04-9533405

*מחיר 50 ₪ למשתתף, משך כל סדנא כשעה. הסדנאות נערכות במתחם הקולינארי במרכז המבקרים.

 כל ימי החג בשעה 11:00 סדנא להכנת נרות חנוכה מתובלים:

נצבע בתבלינים את השעווה, נמיס אותה וניצור נרות צבעוניים ומרהיבים. בסיום הסדנא כל ילד יקבל נר מתובל אישי .

*מחיר למשתתף 20 ₪.

כיף גדול היה פה- מתחם יצירה לילדים פתוח כל היום

- נס פך השמן- קישוט כדי חרס בתבלינים

- יצירה בסביבונים

- הכנת קישוטי חלונות- ויטראז'ים

- הדבקת תבלינים וקטניות על חנוכיות

- מובייל מתבלינים- קינמון, פפריקה שלמה, כוכבי אניס

*מחיר לפעילות: 10 ₪