כל המידע על פסטיבל תמונע 2021

הרדיו הישראלי חוגג שמונים וחמש שנה ותיאטרון תמונע חוגג איתו על הבמה בשלושה ימים של פסטיבל.

מה מחכה לכם בפסטיבל תמונע

הבמה של תמונע תארח מול קהל את הפודאקסטים האהובים של ״כאן הסכתים״ - "שיר אחד", "חיות כיס", "יואב על החדשות", ״היסטוריה לילדים״ ו"מינהר הזמן". על הבמה תוכלו לראות את המגישים המוכרים - יובל מלחי, ערן מינהר, יואב רבינוביץ ושאול אמסטרדמסקי. בבר תתקיים תכנית ראיונות מיוחדת של גואל פינטו שיראיין את אריה גולן, איש הרדיו הוותיק. 

בתיאטרון תמונע ממשיכים את פודקאסט התסכיתים "ובכל זאת" - דרמות אודיו של היוצרים והיוצרות המובילים בתיאטרון העצמאי, שכתבו ארבעה תסכיתי כיס קצרים ושתי סדרות תסכיתים בנות 5 פרקים קצרים כל אחת. כל אלו יוקלטו בכל ערב בשמונה וחצי על הבמה , שהופכת לאולפן הקלטות, עם שחקנים ושחקניות, אל מול קהל חי ופעיל. 

דורי בן זאב, האיש והתופעה, יופיע כל ערב ב-20:00 למשך חצי שעה בבר של תמונע עם זרם התודעה האישי שלו, מגיב ומדבר עם אירועים רדיופוניים היסטוריים, תסכיתי עבר ופרסומות.

Sound Cloud - מיצב קולינרי (food Installation) - איזה טעם יש לסאונד? סטודיו מ.ל.א. (כרמל בר ומיכל אביתר) מזמינות לחוויה סינסטטית המפעילה את בלוטות הטעם והאוזניים. מעבדה לייצור עננים אכילים בהשראת מנגינות נבחרות מתחנות רדיו שונות.

עוד בתוכנית – תערוכת מקלטי רדיו מאז ועד היום.

פרטים נוספים

  • איפה: תיאטרון תמונע | שונצינו 8, תל-אביב
  • מתי: רביעי – שישי, 16-18.6.21
  • תוכנית הפסטיבל המלאה באתר תמונע »