איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

ימים אדומים: סיור בעקבות מאבק המחתרות במנדט הבריטי בתל אביב

טיולי FREE TOUR: מסע מרתק בזמן אל תל אביב בתקופת המאבק במנדט הבריטי: חיסולים, טעויות טרגיות, שוד בנקים, תחנת שידור מחתרתית, מעפילים בחופי תל אביב, ואונייה אחת בשם אלטלנה, שכמעט הביאה למלחמת אחים. (הרשמה מראש-חובה).

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

משך הסיור: כשלוש שעות| מתאים לילדים: מגיל 13 | נגיש לנכים: כןטיול free tour :   סיור מרתק שיקח אתכם במנהרת הזמן אל רחובות תל אביב של תקופת המאבק במנדט הבריטי. תופתעו לגלות אילו דרמות אמיתיות התחוללו ברחובותיה של העיר שהלכתם בה כל כך הרבה פעמים. 

נסייר באתרים שונים בתל אביב שבהם התחולל ליבו של המאבק הסוער כנגד המנדט הבריטי. ייתכן ופעמים רבות הלכתם ליד מקומות אלו מבלי לדעת אילו סיפורים מסמרי שיער מסתתרים בהם.

בסיורנו נגלה איפה התבצעה פעולה נועזת של הלח”י שנועדה לחסל את ראשי הבולשת הבריטית, ובאיזה אתר נוסף בעיר התקיימה הנקמה שבאה בעקבות כך. נראה איפה היה מטה הפיקוד המחתרתי של האצ"ל, בצל הגרדום המאיים והיכן בדיוק היתה תחנת השידור המחתרתית. נכנס לבית קולנוע מאותם ימים, נספר על מעשי שוד שהתקיימו בתל אביב,  נבקר בבניין שבו התקיימו הישיבות הסודיות הרות הגורל בהן הוחלט על הקמת המדינה,  נבקר באתר העפלה, שבו נשמע על העלייה הבלתי לגאלית לחופי העיר, וכיצד אוניה אחת בשם אלטלנה כמעט והביאה למלחמת אחים.

בהדרכת

שלמה סגל

בעל נסיון רב בהדרכה. מתמחה בהדרכת משפחות וגימלאים. הטיולים שבהדרכתי מיועדים לאוהבי הארץ, חובבי היסטוריה ותנ"ך. בסיורי אני משלב מקורות תנכיי"ם וארכיאולוגים לצד סיפורה של הארץ בדורות האחרונים, מלחמות ישראל ותקומתה של מדינת ישראל. סיור מוצלח מבחינתי הוא זה שבסיומו, מלבד ההנאה למשתתפים, הם יצאו גם עם ערך מוסף.

חוות דעת על ימים אדומים: סיור בעקבות מאבק המחתרות במנדט הבריטי בתל אביב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג