כשקירות פגשו צבע - אמנות רחוב בחיפה

אמנות רחוב קיימת גם בחיפה, ואזורים רבים הפכו בין רגע לצבעוניים במיוחד. העיר התחתית הינו אחד מאותם המקומות בהם אמנים יוצרים ומציירים את יצירותיהם היפהפיות.

רשימת הטיולים

  • 11/07/2020 (יום שבת) בשעה 10:00

מחירים

80 ש"ח או 150 לזוג תשלום בביט: 054-7640951

איפה נפגשים

דרך יפו 42, חיפה

על הטיול

משך הסיור: שעתיים | מתאים לילדים: לא | נגיש לנכים: כן

פסטיבלי קירות מצויירים כבר הפכו לשם דבר בישראל, באם זה בחיפה או בירושלים. עיריית חיפה ארגנה בעיר התחתית זו השנה השניה ברציפות ארוע שכולו אמנות רחוב וציורי קירות, ואמנים רבים מן השורה הראשונה הגיעו אל העיר כדי להשאיר את חותמם ולקחת חלק בפסטיבל. ביניהם אומנים חיפאיים ששמם יצא כבר מזמן למרחוק (הלוא הם ה- Broken Fingaz Crew) וכן אמנים תל אביביים כ-missing, dima korma ואחרים. בין שלל האומנים ישנה אף נציגות לאומנים הבינלאומיים שהגיעו מספרד, גרמניה ו... משבדיה הרחוקה.

בסיור נברר מהי אמנות רחוב ומיהם האומנים השונים, נגלה מהן הטכניקות ליצור במרחב הציבורי, נשמע על הפסטיבל עצמו והקשר של כל זה לקליפים של להקת U2 המצליחה. אבל בעיקר – נהנה מצבעוניות עשירה וסיפורים מאחורי היצירות – שחלקן כאן כדי להשאר ואחרות הינן זמניות.

בהדרכת

ורד פשוט

אז מי אני? מורת דרך שאוהבת כל מה שקשור בחיים האורבניים - סיפורי בתים ואנשים, שווקים ובעיקר אומנות רחוב. אני אמנם חיפאית מלידה, אוהבת את העיר ומדריכה בה המון, אבל לתל אביב ועכו מקום חם בלב ובהן אני מדריכה די הרבה, עם החיוך הנצחי שטבוע בי :) מה עוד לא יודעים עליי? שאני אוהבת את ההסטוריה של הארץ שלנו, סיפורים על אישיים שפעם גרו פה, אוכל מקומי טבעוני וטוב, וכל זה משתלב בסיורים שלי :) ומי המודרכים שלי? סקרנים, אוהבי הארץ, אוהבי האורבניות, קבוצות גיבוש ממקומות עבודה וכל מה שביניהם!

חוות דעת על כשקירות פגשו צבע - אמנות רחוב בחיפה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...