החיים היפים בתל-אביב הקטנה וחגיגות הפורים בעיר העברית הראשונה

טיולי FREE TOUR: לכבוד חג הפורים נצא לסיור בעקבות מקומות הבילוי והמלונות של תל-אביב הקטנה - באזור שגם היום מהווה מתחם בילוי שוקק חיים - רוטשילד, הרצל, ליליינבלום ועוד, וניזכר בחגיגות הפורים העליזות והתוססות בעיר בשנות העשרים והשלושים.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול freetour : מסע של כמעט מאה ועשר שנה אל הלב הפועם של העיר העברית הראשונה – מוקדי התיירות והבליינות מאז ועד ימינו מפנס הראשון ועד לפיק-אפ בר וברוח חגיגות הפורים - החג של העיר העברית הראשונה.

היכן נולדה העדלידע הראשונה ומי יזם אותה? מדוע הגיעו תיירים לעיר העברית הראשונה ומי היו יושבי בתי הקפה? היכן פגשו גברברי תל-אביב את הבחורות ומה הן כתבו עליהן? 

מה היה קפה הסרסורים בתל-אביב ומי היו אלה באמת? מה נאסר לעשות בבית האוכל הראשון בתל-אביב? 

כיצד אכלה מלכת חבש אספרגוס במלון היוקרה התל-אביבי? אחרי מי חיזר המלך עבדאללה ובאיזה מלון? מה למעלייה ולבית קפה? 

 

בהדרכת

יוסי גולדברג

מורה דרך מוסמך אוהב את תל-אביב וחוקר את תולדותיה יותר מ-20 שנה, ומתמחה בסיורים בעקבות הסיפורים הנעלמים וגם הידועים בתל-אביב יפו. אני מדריך גם בעקבות סיפורי ההתיישבות הציונית, וכן באתרים ארכיאולוגיים, ובערים מזרחיות כגון עכו ונצרת. הסיורים נערכים בכל ימות השבוע והם בכל אורך ולכל מטרה: קבוצות חברים, טיולים התפורים במיוחד לימי הולדת בעקבות סיפור החיים של החוגג/ת, טיולי עובדים וימי כיף, טיולי משפחות, טיולי בתי ספר ועוד. אני מקיים גם הרצאות בנושאים שונים.

חוות דעת על החיים היפים בתל-אביב הקטנה וחגיגות הפורים בעיר העברית הראשונה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...