1. שלב ראשון, על מנת שתוכלו להתחבר למערכת שריפת הכרטיסים של העסק שלכם, אתם צריכים ליצור משתמש. תוכלו לעשות זאת על ידי הקלקה על המילה “ניהול משתמשים” בפרופיל בית העסק שלכם באתר טיולי. 

מסך 1

2. לאחר שלחצתם על כפתור “ניהול משתמשים” תגיעו לעמוד ניהול משתמשים בו תוכלו בקלות ליצור משתמש עבור מערכת שריפת הכרטיסים של בית העסק שלכם. כל מה שצריך לעשות זה לקבוע  שם וסיסמה, באמצעותם תתחברו למערכת. לאחר שהכנסתם את הפרטים, לחצו על המילה “+הוסף”. 

3. לאחר שהוספתם את המשתמש החדש למערכת, תתקבל הודעת אישור ירוקה בחלק העליון של המסך, ותוכלו לראות את המשתמש החדש שיצרתם, ברשימה התחתונה של המשתמשים של המערכת. תוכלו תמיד להיכנס מחדש לעמוד זה, על מנת לשנות את הסיסמה של המשתמש שיצרתם ולהוסיף גם משתמשים נוספים, לדוגמה עבור קופות שונות בבית העסק שלכם. 

4. לאחר שיצרנו משתמש (או כמה משתמשים חדשים) לשימוש במערכת הכרטיסים של העסק שלכם, אתם יכולים להתחבר למערכת! על מנת להתחבר למערכת יש להכנס ללינק הבא: /https://www.tiuli.com/tickets-check/login

בעמוד ההתחברות, תתבקשו להכניס את שם המשתמש והסיסמה שיצרתם במערכת שריפת הכרטיסים
בשלב הקודם. לאחר הכנסת הפרטים לחצו על כפתור "התחברות" ותיכנסו למערכת!

5. מזל טוב! התחברתם למערכת שריפת הכרטיסים של העסק שלכם! באמצעות מסך זה תסרקו את הכרטיסים של לקוחות אתר טיולי ותאפשרו להם להיכנס אל בית העסק. 

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

6. לקוחות אשר רוכשים כרטיסים באתר טיולי, מקבלים למייל את כרטיסי הכניסה שלהם בפורמט PDF. 
את כרטיס הכניסה הזה הם מציגים לכם בעת ההגעה לבית העסק.
כך נראה כרטיס הכניסה של טיולי:

7.  תוכלו לסרוק את הכרטיס באחת מהדרכים הבאות: 

א. סריקת QR – באמצעות המצלמה של הטלפון שלכם או מצלמת רשת. ב.  הקלדה ידנית של קוד הכרטיס. 

ג. סריקת הברקוד באמצעות קורא ברקודים מתקן C128 שנפוץ ברבים מבתי העסק בארץ. 


8. לאחר סריקת הכרטיס באמצעות כל אחת מהדרכים הנ”ל, הכרטיס יתווסף לסל. תוכלו גם לסרוק כמה כרטיסים אחד אחר השני ובכך לדוגמה להכניס במהירות קבוצה או משפחה. 

9. ברגע שאתם מוכנים, תוכלו ללחוץ על כפתור “שרוף” אותם. הכרטיסים יישרפו ותוכלו להכניס את הלקוחות לבית העסק. כרטיסים שנשרפו, יכנסו לדוח ההתחשבונת החודשית ויתקבל עבורם תשלום אחת לחודש. 

10. שימו לב, ישנם מצבים בהם כרטיסים מסוימים לא יהיו תקינים ותקבלו הודעת שגיאה במערכת. מצבים כאלה יכולים להיות: 
כרטיס פג תוקף 
כרטיס שבוטל על ידי הלקוח והוא זוכה מתשלום 
כרטיס עם קוד שלא קיים במערכת 
כרטיס שכבר נוצל ונשרף

רצ”ב צילומי מסך להודעות השגיאה השונות: 

11. התנסו עם המערכת בעצמכם! במיוחד עבורכם יצרנו סביבת ניסוי,  שתוכלו להתנסות בה בכל המצבים השונים, עוד לפני שמגיעים אליכם הלקוחות הראשונים.

איך זה עובד? נכנסים למערכת עם שם המשתמש. סורקים את כרטיס הדמה שאפשר להוריד בקישור הזה. אם תרצו תוכלו גם להוריד כרטיסים עם הודעות שגיאה ולהתנסות גם במצבים אלו: כרטיס שנוצל כבר, כרטיס שבוטל, כרטיס פג תוקף.  

שיהיה בהצלחה. לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילכם, אז צרו קשר.