בכל ימי שבת של חודש ינואר 2012 מהתאריכים 7 בינואר ועד 28 בינואר  2012, במשך 4 שבועות, יתקיימו טיולים בחינם לבעלי כרטיס אשראי ישראכרט אשר בחרו במסלול "הטיולים". גולשים בעלי כרטיס האשראי וההטבה אשר ירצו להצטרף לטיולים המודרכים חינם, יוכלו להירשם באתר טיולי למסלולי הטיולים של אותו סופשבוע וליהנות מטיול עם מדריך מקצועי – ללא תשלום. מספר המקומות לכל טיול מוגבל. הטיולים מאורגנים על ידי אתר טיולי ורשת למטייל.

בהצטרפותו לטיול  מאשר המטייל כי הוא מסכים הסכמה מלאה לכל האמור :

      השתתפות :

1.       המטייל מעוניין להשתתף באירועים ופעילויות המאורגנות במסגרת פרויקט שבת טיולים ישראכרט.

2.       בעת ההרשמה כל משתתף יכול לצרף לקבוצתו עד ל-4 מטיילים נוספים (סה"כ 5 ) ולטיול אחד בלבד.

3.       ידוע לי כי הטיולים נערכים בתנאי שטח פתוח/שטח בנוי והינם ללא תשלום.

ביטול השתתפות:

4.       במקרה ולא יוכל המטייל להגיע לאירוע המטייל מתחייב לבטל את השתתפותו ע"י הודעה למיילמדריך הטיול אליו נרשם בנוסף ולדוא"ל: [email protected]עד ל-48 שעות לפני מועד קיום האירוע. ביטולים ביום חמישי יתקבלו עד השעה 15:00 בלבד, על מנת שיוכל לפנות מקומו לאחר.

אחריות

5.       המטייל מצהיר כי הוא לוקח אחריות אישית מלאה על כל פגיעה ו/או נזק ו/או אובדן שיגרמו לו, ולמצטרפים אליו, או שיגרום לאחר ומצהיר כי אין לו ולא תהיה לו כל תביעה או זכות כנגד המארגנים בגין פגיעה ו/או נזק כאמור.

כללי

6.       המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לשינוי המסלול בהתאם לתנאים בשטח ו/או ביטול האירוע מכל סיבה שהיא לרבות: מזג אויר, מספר מועט של נרשמים, וכדומה.

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

7.       הגעת המטייל לשטחי האירועים וחזרתו מהם הם על אחריותו, וכן גם כל צרכי האוכל, המשקה, השהות הם על אחריותו, כל ציוד נדרש לשם שהות בשטח הוא על אחריותו הבלעדית.

8.       בהרשמתו המטייל מצהיר כי מצב בריאותו וכן מצב בריאות המצטרפים אליו מאפשר השתתפות באירועים מסוג זה וכי הוא לוקח אחריות אישית מלאה על כל החמרה במצב בריאותו ו/או מצב בריאות המצטרפים אליו שיגרם במישרין או בעקיפין מהשתתפותו באירועים אלו.

9.       המטייל נותן את הסכמתו למשלוח דיוור אלקטרוני לאחר אישורו ליצירת קשר, בהתאם לתנאי השימוש באתר ותוך כדי מתן אפשרות להסרה מיידית מרשימת התפוצה.