כתבה שיווקית

חופשה קסומה במלון של מיליון כוכבים

מבלי לקרוע את הכיס ניתן לצאת לחופשת קמפינג קסומה הכוללת חניונים מאובזרים, מטבחונים ופינות בישול, מקלחות עם מים חמים, והכי חשוב אוויר צלול ומשכר חושים.

הגיע הזמן להתרגש בטבע!

אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו להתנתק מהמולת היומיום וליהנות מרגעים קטנים וקסומים, מהשקיעות הרומנטיות ביותר, ומהנופים המרהיבים ביותר- אתם לא צריכים לטוס לחו"ל. הכל נמצא פה, מתחת לאפכם, בארצנו הקטנה והיפה. במסגרת תכנית ממשלתית לאומית לעידוד תרבות הקמפינג והפנאי בישראל הוקם אתר האינטרנט 'אורחן לילה' שמטרתו לרכז את כל האתרים ולספק את המידע הדרוש- www.campingil.org.il

חוף נווה מדבר. צילום: קוני ברגהורן

קמפינג בארץ - מעכשיו זה קל, פשוט וכיף

ברחבי הארץ פזורים להם מאות אזורי טבע יפהפיים הכוללים חניוני קמפינג המספקים רמת שירות שלא יבייש אף מלון וצימר והכל במחיר שווה לכל נפש. שירותים צמודים, מקלחות עם מים חמים, מטבח שדה, מבחר טיולים ותצפיות, והחשוב מכל שינה בחיק הטבע במלון של מיליון כוכבים. לינה בקמפינג היא גם  אופציה מדהימה לגיבוש משפחתי או ללילה רומנטי ושקט. השינה בחיק הטבע מחזירה אותנו אל הטבע ואל השורשים, ויוצרת בנו את יצר ההרפתקנות והאתגר. ליהנות מרעש הצרצרים בערב, להתעורר מקולות הציפורים בבוקר ולהתפנק משמש חמימה שעוטפת אותנו.

חאן הר אודם צילום: יהודה שמח

חניוני לילה שייכים ומתוחזקים על ידי רשות הטבע והגנים, החברה להגנת הטבע, קק"ל, של"ח וחניונים פרטיים. כל אדם יכול למצוא את העדפותיו- נוף לים או נוף להרים, רועש וצפוף או שקט ומבודד, אוהלים בנויים, או מבנים מוכנים- ישנו מגוון רב ומבחר גדול מאוד, ולא בכדי משפחות רבות מעדיפות אותם על פני עוד חופשה במלון באילת.

אוהל אינדיאני ברמת הגולן. צילום: סשה אלכוב

החניונים מעניקים מגוון שירותים ביניהם ניתן למצוא תאורות שטח, נקודות חשמל, מטבחונים מאובזרים שרותים ומקלחות עם מים חמים, פינות מנגל, מסעדות ומזנונים. ישנם חניונים רבים שמציעים אטרקציות מיוחדות כמו טיולי סוסים, סיורי ספארי, הפעלות לילדים, תערוכות ציורי וצילומי טבע בתי בוץ אפריקאיים ואף אוהלים רומנטיים המאובזרים בג'קוזי לרומנטיקנים מבינכם. גם מבחינת הלינה ישנו מגוון רב- מאהלים בדואים, אוהלים מונגולים, טיפי אינדיאני, חאנים, בונגלוס ועוד. מכל אתר ניתן לצאת לשלל מסלולים- חלקם מאתגרים יותר וחלקם עם רמת קושי קלה.

טיפים לקמפינג המתחיל:

  • מומלץ לברר על פעילות מיוחדת המתקיימת בחניון בו בוחרים.
  • הכינו רשימה של ציוד מבעוד מועד וקחו רק את שאתם צריכים. אל תיסחבו עם ציוד מיותר.
  • אם אין לכם אוהל וציוד קמפינג, ניתן לשכור אותם בחלק מחניוני הלילה בעלויות נמוכות.
  • זכרו - קמפינג אינו רק לינה! מומלץ להכין מסלול לטיול או ביקור באחת מהאטרקציות שבתחומי החניון וסביבתו.
  • חשוב מאוד להגיע לחניון בשעות האור, להתמקם באזור המיועד ללינה.
  • ערכו היכרות עם השטח ועם כללי השהייה באתר.
  • הציצו באתר שלנו לפני שאתם יוצאים ותמצאו את כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.
  • והכי חשוב - מצב רוח טוב!

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר האינטרנט 'אורחן לילה'- אתר הבית של חניוני הלילה של ישראל
המרכז בתוכו את כל החניונים, הצעות לאטרקציות במקום, מידע על מסלולי טיול ופרטים
ליצירת קשר.
 בקרו אותנו ב-  או ב- 3639*. חפשו אותנו גם בפייסבוק: "אורחן לילה"

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג