יום רביעי – יום עירוני ללא הפסקה

[10:00-12:30] ראשיתה של תל אביב
במידה ואתם מרגישים שבכל הקניונים כבר הייתם ואפילו בלונה הפארק המפורסם בתל אביב כבר ביקרתם פעמיים, הרשו לנו להציע לכם מסלול בשכונה היהודית הראשונה מחוץ ליפו, נווה צדק הקסומה. מסלול קליל ונוח שופע בהיסטוריה, סיפורים מדליקים והכי חשוב - גלידה! אל תדאגו אתם כבר תבחינו בגלידריות המפתות בהגשתן.

למסלול טיול בנווה צדק >>

[12:30-16:00] ארוחת צהריים וטיול בשדרות רוטשילד
תוכלו להמשיך לטייל וללמוד עוד על התפתחותה של תל אביב, אבל את שדרות רוטשילד אנחנו מקדישים לארוחת הצהריים. התחילו לצעוד על השדרה ובחרו לפי טעמכם: פיצות, כריכים, מסעדות, בתי קפה ועוד.

למסלול טיול בשדרות רוטשילד >>


[16:00-19:00] שקיעה והעיר העתיקה של יפו
כפי שציינו, יום ללא הפסקה. לכן מיד אחרי ארוחת הצהריים תוכלו ליהנות מיפו העתיקה, חומותיה והשקיעה הצובעת את העיר באדום.

למסלול הטיול ביפו העתיקה >>

עוד לא נגמר....
עשרות פסלי ענק של דמויות מתוך ספרי ילדים, סיפורי התנ"ך וגיבורי סרטי הקומיקס והפעולה המפורסמים, מפוסלים בחול על ידי אמני האקדמיה העולמית לחול מהולנד מחכים לכם במוזיאון ארץ ישראל. אטרקציה שלא תרצו לפספס!

למידע נוסף >>

היה כיף היום, נכון? חזרו לקייטנה של טיולי קיצי לתוכנית הימים הבאים! >>

טיפ-תוּש: איך ליהנות בטיול ללא עקיצות יתושים!

למרות הקיץ והחום, מומלץ ללבוש בגדים ארוכים ובכך להגביל את כמות העור החשוף לעקיצות. עם זאת, לא רצוי ללבוש בגדים כבדים וכהים מדי, כיוון שהיתושים נמשכים לחום הגוף, אז כדאי לנסות לא להתחמם מדי. בנוסף, כדאי להימנע מללבוש בגדים צמודים מדי, שכן היתושים יוכלו לעקוץ דרכם. כדאי ללבוש בגדים בצבעים בהירים ונייטרליים, כיוון שיתושים נוטים להמשך יותר לצבעים בוהקים. לטיפים נוספים לטיול ללא יתושים >>

באדיבות פֶנֶגֶד-תוּש - מגבונים דוחי יתושים