לצאת לטיול בטבע

קסם המפלים בצפון
חופשת ראש השנה היא הזדמנות מעולה להגיע לרמת הגולן או הגליל ולבקר במבחר המפלים בצפון. טיולי המפלים בצפון משלבים צפייה זרימות עוצמתיות, תצפיות על חיות בר ונופים עוצרי נשימה בשיפולי ההרים. מפל הבניאס, מפל הג'ילבון, מפל סער ועוד המון מפלים גועשים מחכים שרק תבואו ותתרגשו מקסם הטבע הצפוני!

לכל ההמלצות בטיולי מפלים בצפון >>

החמישייה הפותחת - המעיינות שיעשו לכם את החג
עונת הקיץ לקראת סופה, אולם החום האופייני לארצנו מלווה אותנו גם בחגים. לכן, כדאי לנצל את ימי החופש האחרונים באמת, ולצאת לטייל. מערכת טיולי מציגה בפניכם את חמשת המעיינות המומלצים ביותר לפתיחת שנת תשע"ד.

לחמשת המעיינות המומלצים לטיול בחג >>

טיולי מערות לחג לוהט
לטייל בראש השנה זה דבר נפלא, אך יש לקחת בחשבון שעלול להיות עדיין חם מאוד בתחילת ספטמבר. הפתרון המושלם לאלה שרוצים להמשיך לטייל בחופשת החג ולא לדאוג מקרני השמש, הוא פשוט להגיע לאחת מהמערות היפות בארץ ולחזות בנטיפים מרהיבים, לבקר בביתו של האדם הקדמון ולגלות עתיקות שנשתמרו אלפי שנים במערות נסתרות ומפתיעות.

לכל טיולי המערות היפים בארץ >>

פיקניק וקמפינג בטבע

לאחר שסיימנו עם ההתארגנויות, הבישולים וארוחת החג, אחד הדברים הכי מהנים ומומלצים שאפשר לעשות כדי להשתחרר ולהירגע קצת, הוא לצאת מהבית עם המשפחה או החברים ופשוט להתמקם בפיקניק מפנק בטבע או באחד הפארקים המטופחים שבצפון. צאו מהבית וגלו עשרות פינות שובות לב ונקודות חן ברחבי הגליל, הכרמל, השרון ובהרי המרכז. פתרון נוסף לבילוי בימי החופש של ראש השנה, הוא לינת שטח באחד מאתרי הקמפינג השווים ושינה מסביב למדורה. התעוררו למופע הזריחה מעל המכתש הקטן, העבירו לילה קסום למרגלות החרמון והשקיפו מפתח האוהל על נופי הרי ירושלים המרגשים.

ראש השנה בעיר

בחג הקרוב תוכלו גם להכיר כמה מסלולים חדשים ואתרים מסקרנים ואהובים בערי ישראל. נצלו את ימי החופש וסוף השבוע הארוך וצאו למסע אורבני בעקבות ראשית ההתיישבות הציונית באזור השפלה, גלו את נפלאות סגנון הבאוהאוס בתל אביב, הקשיבו לסיפורים בסמטאות צפת וצאו להרפתקה במסלולים הכי שווים ומסקרנים בירושלים.

לעוד מידע: טיולי סוכות וראש השנה - אטרקציות, טיולים ופעילויות >>