בשיתוף פלקון לייזר טאג

צפו: כך משלבים אקשן, אסטרטגיה, פאן ומים

שלחנו את אלמוג וולף, פארקוריסט שגם התחרה בנינג'ה ישראל, למשחק לייזר טאג קבוצתי, שמשלב מלחמת מים. הוא אסף כמה חברים, הם הצטיידו במצב רוח טוב ורצון לנצח ויצאו לדרך. אחרי שריקת הפתיחה האדרנלין עלה. מי ניצח?
| 03/03/2020

לא צריך להשתייך ליחידה קרבית מסווגת כדי להשתתף במשחק המשלב טקטיקה, כיף, אפוד לוחמים וכוונת טלסקופית. בעמק המעיינות תמצאו זירת לחימה המתפרסת על לא פחות משלושה דונמים וחצי, המדמה שדה קרב אמיתי, בלי הצורך ללבוש סרבל ומסיכת מגן. מה זה אומר? יש כאן בונקרים, עמדות צליפה, מעברים נסתרים, מחסות ומבנים, המאפשרים לכם לתכנן את הדרך שלכם לניצחון.

בזה לא תם הסיפור, כי יש טוויסט בעלילה. מדובר בקרב רטוב. אלמוג וולף וחברים הצטיידו בנעליים סגורות, אפודים עם מיכלי מדידה למים, אקדחי מים והרבה מצב רוח טוב ויצאו חדורי אנרגיה להשפריץ מים על הקבוצה היריבה.

במשך שעה שלמה הם הוציאו לא מעט אנרגיה ואף אחד מהם לא נשאר יבש. פשוט חגיגה של אקשן וכיף. כמובן בסוף המשחק הוכתרה הקבוצה המנצחת. חושבים שאתם יודעים איזו?

גם אתם רוצים להצטרף למלחמת מים המונית, שכוללת גם שחקנים פסולים ואפשרות להפוך לאלוף מלחמת המים? בזירת ה-Water Tag, שבניר דוד, זה ממש אפשרי. התקשרו לצוות פלקון לייזר טאג בטלפון 072-331-1661 או היכנסו לעמוד שלהם באתר טיולי » 

תגובות

טוען תגובות...