איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

מהותי - פעילות עם מהות

שתפו
מהותי הוא מרכז פעילות המציע חוויה עם ערך מוסף. ביקור במהותי מאפשר התנסות ייחודית שעיקרה העשרה, העצמה וחשיפה לערכים תוך הנאה וכיף. במהלך החופש הגדול מרכז מהותי מזמין אתכם ליהנות מפעילות עם מהות לכל המשפחה: סיור מודרך - בואו לחוות מסלול המעורר את הדמיון והיצירתיות, המחשבה והסקרנות. עלות הכניסה 20 ₪ לילד, מבוגר מלווה אחד חינם. כוכב הסרט הוא אני - בואו ליצור עם הילדים כרזת קולנוע אישית בכיכובם, תיהנו מהצצה לעולמם הפנימי ותגלו יחד תכונות, אהבות וחלומות. עלות הכניסה 30 ₪ לילד, מבוגר מלווה אחד חינם.

אטרקציות מומלצות באזור מהותי - פעילות עם מהות

בית התפוצות

בית התפוצות, מוזיאון העם היהודי, מספר על תרבות העם היהודי ומהווה מוסד עולמי ולו תפקיד חשוב…

משוך בגזר

הפתיחה - *הקטיף במרחבים הפתוחים האירוע של העונה בפתח!! 💪

מה עושים במהותי - פעילות עם מהות?

להרשמה לפעילויות חנוכה של מהותי לחצו כאן

מהותי הוא מרכז פעילות וסדנאות המציע חוויה עם ערך מוסף. ביקור במהותי מאפשר התנסות ייחודית שעיקרה העשרה, העצמה וחשיפה לערכים תוך הנאה וכיף. מרכז מהותי מציע מגוון פעילויות לילדים ולבני נוער ועולם סדנאי עשיר לארגונים ולצוותים חינוכיים.

פעילויות ילדים

מרכז מהותי מציע פעילויות לילדים בגילאי 5-10 ולהוריהם, המאפשרות פיתוח אישי והכרה ביכולותיהם ובעולמם הפנימי.

סיור מודרך

סיור במהותי  כולל תחנות אינטראקטיביות כשבכל אחת מהן הפעלה מרתקת; יחד יוצרות התחנות מסלול המעורר את הדמיון והיצירתיות ,המחשבה והסקרנות. הסיור מאפשר לכל אחד להרגיש שהוא יחיד ומיוחד.

יום הולדת

מסיבת יום הולדת עם ערך מוסף, המשלבת סיור מודרך וחוויה אינטראקטיבית. באמצעות תחנות משחק, ילד יום ההולדת יוביל מסע מהנה הכולל משימות משותפות, טריוויה יום הולדת, מגנט אישי לכל ילד וכמובן זמן ומקום לטקס ברכות, כיבוד וחגיגה.

יומהותי לקבוצות ילדים

פעילות יום חווייתית ומעצימה, המעניקה ערך מוסף לילדים ממסגרות חינוכיות מגוונות, ומעודדת יצירת תקשורת בריאה ומקדמת. הפעילות כוללת סיור מודרך במגוון תחנות אינטראקטיביות לצד משחקי ילדות קלאסיים המוכרים לכולנו.

כוכב הסרט הוא אני

בואו ליצור עם ילדכם כרזת קולנוע אישית בכיכובו, תיהנו מהצצה לעולמו הפנימי ותגלו יחד תכונות, אהבות וחלומות. הפעילות כוללת שימוש באפליקציה מיוחדת, חומרי יצירה, שיח הורה וילד והצגה משותפת של כרזות הסרטים.

יחד

פעילות מעצימה שמחזקת את הקשר בין בני המשפחה. החוויה מאפשרת לכל אחד מבני המשפחה לגלות את עצמו, את עוצמותיו ואת הייחודיות הגלומה בו. יחד, על ידי ליווי והדרכה מקצועית, נייצר מפגש משמעותי, חוויתי ומהנה התורם ליצירת קירבה ופתיחות.

בני נוער

מרכז מהותי מציע פעילות לבני נוער המאפשרת להם להכיר את עצמם, לפתח ולהעצים את יכולותיהם ולהשתלב במציאות בה הם חיים באמצעות עולם דימויים הקרוב לליבם. 

סלפי

ניקח את אחת התופעות הפופולאריות ונרתום אותה לטובת פעילות חווייתית ומעצימה שתוביל את בני הנוער למסע אל "העצמי". על ידי כלים צילומיים כל אחד ואחת יוכלו לבחון את החלקים השונים בתוך עצמם, להאיר על נקודות חוזקה שלהם ולהכיר את הייחודיות הגלומה בהם.

משך הפעילות כשלוש שעות. הפעילות מיועדת לקבוצות בני נוער.

פעילות לבנות ובני מצווה

מסע מרתק לבני ובנות מצווה שיתייחס אל תקופת המעבר איתה מתמודדים בני הנוער הצעירים בתחומים שונים: גופניים, רגשיים וחברתיים. המסע יוביל אותם לגילוי נקודות החוזקה, הייחודיות והאיכויות הגלומות בכל אחת ואחד באמצעות פעילות חווייתית המשלבת הנאה, משחק וכיף.

משך הפעילות כשלוש שעות. הפעילות מיועדת לקבוצות בני נוער.

פעילות מבוגרים

סדנאות מהות החיים בארגונים מקדמות תרבות ארגונית של שיתוף, העצמה ויצירתיות. הסדנאות מאפשרות חיבור משמעותי בין העובד לארגון ובין העובד לתפקידו בארגון ויוצרות הלימה בין המימוש האישי למימוש הארגוני. הסדנאות מתאימות לארגונים הרוצים להשקיע בהון האנושי ומאמינים שזו השקעה שמניבה פירות.

להיות מיוחד בארגון אחד

סדנה יומית לצוותים ארגוניים

מקומות עבודה רבים היו רוצים עובדים המחוברים לארגון. עובדים רבים היו רוצים ארגון שרואה את הייחודיות שלהם ונותן לגיטימציה ליצירתיות של כל אחד ואחד מהם,  ארגון שמאפשר להם לצמוח בהתאם לכישוריהם ומעודד אותם לבחור בתפקידם כל יום מחדש.  היכולת של כל עובד לבטא את עצמו באופן ייחודי, בהלימה למטרות הארגון, תאפשר לו לשמור על מוטיבציה גבוהה ולהשפיע באופן חיובי על הסביבה שלו .סדנת להיות מיוחד בארגון אחד, מקדמת ומפתחת תרבות ארגונית של שיתוף, העצמה ויצירתיות. תוכן הסדנה מותאם לעולם התוכן, השפה והמאפיינים של הארגון. 

חינוך בדרכי שלום

סדנה יומית לצוותים חינוכיים

חינוך בדרכי שלום הינה פעילות חווייתית המעניקה למשתתפים בה כלים מעצימים שיסייעו להם לטפח  סביבה מאפשרת ומעורבת  במסגרות חינוכיות. במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים להכיר את עצמם ויגלו כיצד הדבר יתרום לתפקידם ותפקודם במערכת – כמורים, גננות, יועצים או כל גורם חינוכי אחר.

אנו מאמינים כי מערכת חינוכית המתנהלת לפי עקרונות "חינוך בדרכי שלום" מקדמת מטרות לימודיות, חינוכיות, חברתיות וערכיות ומאפשרת למידה באווירה נינוחה, מעצימה ומטפחת עבור הצוות החינוכי, התלמידים וההורים. 

שעות פתיחה של מהותי - פעילות עם מהות

א-ה, שבתות וחופשות.

בתיאום מראש.

מהותי - פעילות עם מהות - מחירים

מחיר סיור: 20  ש"ח לילד (מבוגר מלווה ראשון חינם)

מחיר פעילות כוכב הסרט הוא אני: 30 ש"ח לילד (מבוגר מלווה ראשון חינם)

מחירי הפעילויות הנוספות משתנה בהתאם לסוג הפעילות ולגודל הקבוצה - לפרטים נוספים נא ליצור קשר.

הוראות הגעה אל מהותי - פעילות עם מהות

כתובת: שאול המלך 21 תל אביב (מול רחבת הקאמרי)

חוות דעת על מהותי - פעילות עם מהות

טוען חוות דעת...

צרו קשר עם מהותי - פעילות עם מהות

073-782-3941

מה עושים באזור מהותי - פעילות עם מהות

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה