מרכז הזוחלים קצרין

073-782-4675
אטרקציה ייחודית בצפון לכל המשפחה!ריכוז הזוחלים המגוון ביותר בישראל באולם התצוגה הגדול במזרח התיכון עכשיו בלב רמת הגולן. הדרכות בליווי נחשים לכל הגילאים, אולם תצוגה ענק, מכירת זוחלים ילידי שבי, מכירת ציוד ומזון לזוחלים, ימי הולדת ואירועים מיוחדים.

מרכז הזוחלים בקצרין מאופיין באווירת הג'ונגל הפראי, המשלב ריחות וקולות מיערות האמזונס בשילוב אווירת רמת הגולן הטבעית. מרכז הזוחלים קצרין מסוגל להכיל עד 60 צופים משך הפעילות היא עד שעתיים תמימות של שכרון חושים וידע. במרכז הזוחלים קצרין, לצד צרצור צרצרי הביצות תמצאו נחשים מסוגים רבים ומגוונים, לטאות מיוחדות, צבים נדירים, טרנטולות שעירות ועקרבים מכל חלקי העולם שנאספו ונקנו למען העברת הידע על בעלי החיים והפגת החשש מהם.

אולם התצוגה:

אולם התצוגה במרכז הזוחלים בקצרין הינו אולם התצוגה הגדול במדינת ישראל ויש האומרים ברמה בינלאומית ומקנה לבעלי החיים תנאים סביבתיים טבעיים.  כחלק מהאטרקציות במרכז הזוחלים קצרין, מופעל חדר הדרכה המשלב הדרכות והפעלות של ליטוף הזוחלים , צפייה מקרוב בהם  ואפילו הכרות מידית עם בעלי החיים – ממש על ידכם.

אירועים והדרכות:

מרכז הזוחלים בקצרין מספק אפשרות לאירועים מיוחדים, חוגים, ימי הולדת, באווירה שעוד לא הכרתם עם שילוב של ידע אנרגיה כיף ואהבה לחי.

אולם התצוגה מכיל 100 תאי תצוגה של זוחלים מכל רחבי העולם שנאספו, ניצלו ונקנו בידי צוות המקום. החוויה מרגשת- המבקרים מטיילים בין הכלובים וצופים בבעלי החיים, מאזינים לקולות, מריחים את הריחות ונכנסים לחוייה. על כל תא תצוגה קיים הסבר מפורט על בעלי החיים הנמצא בה ואיתי מחזק נקודות חשובות.

במהלך הסיור צוות מרכז הזוחלים עונה על שאלות ומפרט את המגוון הרחב.

לאחר הסיור בחדר התצוגה המדומה כג'ונגל פראי נעבור לחדר ההדרכה – שם תוכלו ללטף בעלי חיים ותזכו לצילום ייחודי.

בחדר ההדרכה מועברים הדרכות בנושאים שמירת ערכי טבע, דרכי התמודדות עם הכשה, הכרת האנטומיה של הזוחלים ועוד רבים – כבקשתכם.

הוראות הגעה

כתובת: אזור התעשייה קצרין

פשוט רשמו בWAZE "מרכז הזוחלים קצרין" ותגיעו מיד !

 

או כנסו לאתר  http://uneedok.co.il/reptilescenter.html

שעות פתיחה

פתוח לרשותכם בכל ימי השבוע ושעות הפתיחה:

א'-ה' 10:00-18:00

שישי 10:00-14:00

פתוח בשבת 11:00-17:00

מחירים

מחירים מוזלים לקבוצות ובתי ספר

התקשרו עכשיו למרכז הזוחלים קצרין: 073-782-4675

חוות דעת על מרכז הזוחלים קצרין

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי פורים 2020