כל המידע על לונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע

חוויה קצת אחרת! בואו לבקר וליהנות במוזיאון לונדע בבאר שבע. מוזיאון שלם וחדשני המתתפרש על 3 קומות ו-4000 מ"ר וכולל שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים ושני שטחי חוץ ייחודיים.

לונדע הוא מוזיאון יחיד מסוגו המעודד למידה באמצעות משחק כאשר כל מתחם או אזור עוסק בפן אחר של העולם שסביבינו ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים. במהלך הביקור במוזיאון הילדים יגלו את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי בו הם נמצאים, כפרטים וכחלק מקבוצה.  

צילום: באדיבות לונדע

צילום: באדיבות לונדע

במוזיאון 8 מרחבי ידע שונים בנושאים הבאים: שפות, תיאטרון, רגשות, כדור הארץ, משאבים ועוד. כל המתחמים מתאימים לגילאי 2-12 שנים ולכל המשפחה. 

בעזרת משחק במרחבים השונים של המוזיאון, הילדים יחשפו לאלמנטים משמעותיים הקרובים לעולמם האישי ויתרגלו נושאים חשובים מחיי היומיום דוגמת ניהול משאבי זמן, כסף ומזון, חווים סיטואציות של ותקשורת בינאישית. בנוסף, הם יחשפו לתרבויות ושפות שונות ויפגשו את עולם התרבות והאמנות, את מערכת השמש והתכונות הייחודיות של כדור הארץ.

מה עוד במתחם? 2 חצרות עם מתקני ענק, קפיטריה ופארק הילדים הצמוד למוזיאון.

שימו לב: המשחק במוזיאון בגרביים בלבד, לא תותר כניסת ילדים ללא  מלווה מבוגר.

סוכות בלונדע

במהלך חול המועד סוכות, יחכו לכם במוזיאון הלונדע – מוזיאון הילדים בבאר שבע, אטרקציות מקוריות ומאתגרות במיוחד. למידע ופרטים נוספים»