גקו - קיר שגיא

073-782-3413
גקו- קיר שגיא- קיר טיפוס מהגבוהים ומהמקצועיים בארץ, המתנוסס לגובה של 17 מטרים, חוויה אתגרית למשפחות וקבוצות. ממוקם ברמת ישי בעמק יזרעאל, ופועל במשך כל השנה ברצף. הקיר מופעל ע"י צוות מקצועי ואחראי, להנאתם ולבטיחותם של המטפסים בסטנדרט בטיחות גבוה ביותר.

 אנחנו בגקו - קיר שגיא נדאג שהחוויה הראשונה שלכם תהיה ידידותית, מאתגרת ועם טעם של עוד, בקיר קיימים בכל זמן נתון עשרות קווי טיפוס שונים, כאשר בכל קו מסלולי טיפוס ברמות קושי שונות, בגבהים שונים ובשיפועים שונים.

 

בגקו-קיר שגיא יחכה לכם צוות מקצועי ומיומן, שיסביר את אפשרויות הטיפוס השונות וייתן דגשי בטיחות. לאחר מכן נשים רתמות ונלמד כיצד מטפסים בזוג - אחד מטפס והשני מאבטח. אבטוח מטפס מותר מגיל 12 ומעלה בלבד ועל כן מתחת לגיל זה נדרש ליווי מבוגר. ילדים מתחת לגיל 18, נדרשים להביא אישור הורים על מנת לקיים את הפעילות.

 

בכל שעות הפעילות צוות הקיר עומד לרשותכם ומוודא כי אתם מטפסים בצורה בטוחה ומהנה.

עכשיו נותר לכם להגיע בשעות הפעילות, לעבור בין עמדות הטיפוס השונות בקיר ולאתגר את עצמכם!

גקו קיר שגיא הוקם לזכרו של שגיא בלאו, תושב רמת ישי שנהרג בפעילות מבצעית בלבנון במהלך שירותו הצבאי. הקיר הוקם כמתחם ספורטיבי שוקק חיים לזיכרו.

 

במקום פינות ישיבה וכן נמכרת שתייה, חטיפי אנרגיה ומגוון גלידות.

 

הוראות הגעה

כתובת: רח' נרקיסים 11 - רמת ישי . למגיעים באמצעות WAZE יש לרשום "קיר שגיא" בחיפוש ולהגיע עד אלינו.

אנו ממוקמים בתוך היישוב רמת ישי שליד קרית טבעון ברחוב הנרקיסים 11 . ההגעה אלינו באמצעות האפליקציה WAZE פשוטה ביותר . כל שעליכם לעשות הוא לחפש אותנו תחת "קיר שגיא" וכך תגיעו ישירות למתחם החניה הצמוד לקיר הטיפוס.

למגיעים ללא WAZE :

מכביש 6 יורדים במחלף עין תות לכיוון יוקנעם על כביש 70 . לאחר שעברתם את יוקנעם יש לפנות ימינה בצומת התשבי לכיוון נצרת וקרית טבעון בכביש 722. נסיעה קצרה תוביל אתכם לצומת השומרים בה תפנו ימינה לכיוון רמת ישי על כביש 75. לאחר שעברתם את צומת ישי כנסו לתוך הישוב בכניסה הראשונה מימינכם לרחוב השיקמה. בכיכר הראשונה המשיכו ישר ובבאה אחריה יש לפנות שמאלה לרחוב מעלה שקמה העולה בעליה חדה. בסוף העליה בהגיעכם למעגל תנועה פנו שמאלה לרחוב הארז . לאחר כ 50 מטרים תראו את קיר הטיפוס לימינכם ובצמוד לו את מגרש החניה.

למגיעים מכיוון צומת המוביל - יש לסוע על כביש 77 לכיוון יוקנעם/קרית טבעון. בהגיעכם לצומת ישי פנו שמאלה לכביש 75 ומיד בצומת הקרובה ימינה אל תוך היישוב רמת ישי . משם עקבו אחר ההוראות המופיעות מעלה .

 

שעות פתיחה

אנו פתוחים לאורך השנה בכל יום בשעות הבאות:

ימים א-ה  בין השעות 11:00 - 22:00

יום ו' בין השעות 09:00 - 18:00

יום שבת בין השעות 11:00 - 22:00

בערבי חג הקיר נפתח החל מ 09:00 בבוקר ועד 16:00.

במהלך חגים וחול המועד אנו פתוחים רצוף החל מ 11:00 ועד 22:00.

על מנת לקבל מידע עדכני על שעות הפעילות בכל חודש יש להתעדכן על כך בלוח שעות הפעילות החודשי בתחתית הדף הראשי של אתר האנטרנט שלנו בכתובת www.geckoclimbing.co.il.

 

מחירים

כניסה יומית בודדת 50 ₪
אימון  אישי 150 ₪
כרטיסיית 11 כניסות (ללא תוקף)           450 ₪  
כרטיסיית 5 אימונים אישיים 600 ₪
כרטיסיית 5 אימונים זוגיים 800 ₪
השכרות  
השכרת רתמה 5 ₪
השכרת שק מגנזיום  5 ₪
השכרת חבל הובלה  5 ₪
השכרת נעלי טיפוס  10 ₪

התקשרו עכשיו לגקו - קיר שגיא: 073-782-3413

חוות דעת על גקו - קיר שגיא

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...