כל המידע על ספארי ים: חוויית שייט ושנורקלים בלגונה הכחולה של אכזיב

רוצים להכיר את העולם התת הימי והמופלא של אחת משמורות הטבע הימיות המרהיבות בישראל? בואו לספארי ים באכזיב ותקבלו כלים ליהנות מהסביבה הימית הקסומה באזור. הצטרפו אלינו לחוויה פרטית בלתי נשכחת, שתספק לכם מפגש עם מינים של חי וצומח שעדיין לא פגשתם ואוצרות תת-ימיים שמחכים לכם מתחת למים.

שייט בסירת טורנדו + צלילה עם שנורקל

אצלנו תוכלו ליהנות מהסביבה הימית המהפנטת של שמורת הטבע והים והאיים הקסומים של אכזיב, כולל “אי האהבה” המפורסם. חוויית השייט שלנו מתחילה במעגן שבי ציון, הסמוך למרכז הימי אינדיגו, ובמהלכה נשוט לאורך רצועת החוף הקסומה כאשר בדרך נעבור על פני הפארק הלאומי אכזיב, אתר “מדינת אכזיב” וחופיה הנפלאים של נהריה, כאשר ברקע תלווה אותנו התפאורה הפסטורלית של הרי הגליל המערבי.

כאשר נגיע לשמורה הימית של איי אכזיב, נעגון בלב הלגונה הכחולה של אי האהבה, נרד לאי כדי להתרשם ממנו ובעיקר ממגוון הציפורים שחיות עליו ומי שירצה יוכל לקנח בצלילת שנורקל הרפתקנית בשונית המקיפה את האי.

אנחנו כאן בשביל לדאוג לכם חוויה מדהימה בלי דאגות! אצלנו תזכו לחווית צלילה פרטית עם מדריך צמוד ומוסמך מטעם המועדון, שילווה אתכם לאורך כל הצלילה וידאג שלא תפספסו שום פרט. לפני הצלילה תקבלו תדריך מקיף על החוויה ויותאם לכם ציוד צלילה. משך הצלילה עצמה הוא כ-25 דקות ונגיע לעומק מקסימלי של שישה מטרים. 

שנורקלינג באכזיב

למי זה מתאים? למי שמעוניין בשייט פרטי – משפחות, זוגות וקבוצות. אז אם בא לכם לצאת לחוויה מיוחדת שכוללת הרבה מים, אדרנלין וכיף הצטרפו אלינו! 

מחכים לכם בים!