בקמפינג מטיילים דפנה – אפשר להגיע עם האוהל הפרטי שלכם!

מעכשיו כל אחד יכול לבחור האם ליהנות מהאהלים והמזרונים של המקום, או להביא את האהל שלכם מהבית.

לאלו שאוהבים להביא את האוהל הפרטי מהבית- יש לנו חניון לילה להקמת אוהלים פרטיים וכל השאר- עלינו! בחניון הלילה, לנוחיותכם, תוכלו להשכיר מזרונים בעלות של 10 ש"ח למזרון.

מפנטזים על חופשת קמפינג צפונית במינימום מאמץ? בואו לקמפינג מטיילים דפנה!

מתחם הקמפינג בקיבוץ דפנה ממוקם למרגלות החרמון וטובל בנופי הגליל העליון של עמק החולה ורמת הגולן. האוהלים מסודרים וערוכים לבואכם, בין עצים עתיקים, על גדות נחל דן שמזמין להתרענן בזרמו הצונן.

תמונה מתוך אתר טיולי

צילום באדיבות: קמפינג מטיילים דפנה

במרחק הליכה קצר ממתחם הקמפינג בקיבוץ דפנה, תוכלו ליהנות ממתקנים מגוונים וחוויות נוספות, חלקם בתוספת תשלום: מתחם חוויות בטבע – טיולי הדן – טיולים באופני שטח, אופניים חשמליים, ורכבי קלאב קאר במסלולים לאורך הנחלים דן, חצבאני (שניר), והבניאס (חרמון), סיור במוזיאון השוקולד של שולמן, מגרש משחקים לילדים, אזור מדורה לפויקה או קומזיץ עצמאי, מגרש כדורגל, בריכה חצי אולימפית ובריכת פעוטות. בנוסף, תמצאו בקרבתם מעדנייה וחנות מיני-מרקט.

תמונה מתוך אתר טיולי

צילום באדיבות: קמפינג מטיילים דפנה

האוהלים

בקמפינג מטיילים דפנה, ממתינים לכם 60 אוהלי קולמן איכותיים, מוכנים לאירוח זוגות ומשפחות - אין צורך בהקמה, האוהל מחכה לכם מוכן - עם מזרנים.

לאוהל יש כניסה מרווחת במיוחד, 3 חלונות ענקיים עם רשתות איוורור שהופכות אותו אידיאלי לשהייה גם באקלים הישראלי. במידת הצורך, האוהל עמיד נגד מים וגשם, הודות לדופן כפולה המגנה עליו מרטיבות ושומרת אותו יבש. מעל רוב האוהלים צל עצים קריר ופינות ישיבה נוחות להנאה מרבית מחוויית קמפינג בצפון בחיק הטבע. בנוסף, קיימת אופציה להביא אוהל מהבית ולהקים אותו במתחם הקמפינג. 
 

מתקני המתחם

בקמפינג דפנה לכל אוהל נקודת חשמל פרטית ופינת ישיבה צמודה. לנוחיותכם תאורה, שירותים ומקלחות, מטבחון משותף עם תאי קירור, כיורים, כיריים ומשטח עבודה. כמו כן תוכל ליהנות מעל האש מפנק באחת מפינות המנגל שמחכות לכם באזורים ייעודיים במתחם. 

אין להשמיע מוזיקה באתר הקמפינג.

תמונה מתוך אתר טיולי

צילום באדיבות: קמפינג מטיילים דפנה

מטיילים ונהנים

את המשך היום תוכלו למלא באתרי טבע וטיולים המתאימים לזוגות ולמשפחות. אחד המסלולים אליהם ניתן לצאת רגלית ממתחם הקמפינג בקיבוץ דפנה הוא אתר המחלק – מיובליו הראשיים של נחל דן. המחלק הוא מתקן בטון המחלק את מי הנחל לשני יובלים: בעוד אחד נשפך לנחל שניר, השני זורם בתוך קיבוץ דפנה. את המחלק תמצאו בלב מטעי האבוקדו שמצפון לקיבוץ דפנה, וביום קיץ לוהט אפשר ליהנות ממימיו הקרים של הנחל.

ידידותי לכלבים

בקמפינג מטיילים  דפנה, גם הכלבים שלכם מוזמנים לצאת אתכם לשטח ולהיות חלק מהחוויה המשפחתית של בילוי בטבע ולינה על גדות הנחל.

לשאר מלונות המטיילים:

מלון מטיילים אילון »
מלון מטיילים גשר הזיו »
מלון מטיילים מלכיה »
מלון מטיילים מטולה »
הווילג' מלון מטיילים על הירדן »
מלון מטיילים ארץ דפנה »